شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/02/04 18:24
کد خبر: 1309

کنایه سنگین مهناز افشار به پرویز پرستویی و حمایت از سحرقریشی + فیلم و عکس

پست جالب و جنجالی مهناز افشار و حمایت از سحرقریشی را در ادامه ببینید .

به گزارش ستاره پارسی؛ ویدیویی جنجالی از سحرقریشی که به تازگی حسابی جنجال ساز شده در فضای مجازی دست به دست می شود . سحرقریشی حواشی زیادی چند وقت اخیر داشته است . بازیگران زیادی مثل پرویز پرستویی و امیر نوری به این ویدیوی سحرقریشی واکنش نشان دادند . حالا مهناز افشار با انتشار پستی از سحرقریشی حمایت کرده است . 

مهناز افشار

واکنش مهناز افشار به مخالفت سحر قریشی برای ورود زنان به ورزشگاه ها

مهناز افشار به صحبت های سحر قریشی در حمایت از ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه ها واکنش نشان داد.

 پس از انتشار ویدیویی از سحر که قریشی در شبکه های اجتماعی که از عدم علاقه اش برای حضور در ورزشگاه به علت معذب بودن و منقلب بودن در کنار مردان صحبت کرد و موافق ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه بود. مهناز افشار در توئیتی با هشتگ #زنان_علیه_زنان به صحبت های این بازیگر واکنش نشان داد.

مهناز افشار

حمله تند مجری شبکه ماهواره‌ای به سحر قریشی

سالومه سیدنیا مجری یکی از برنامه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای اما در پستی خطاب به سحر قریشی پاسخ تندی به این صحبت‌هایش داد. او نوشت: خب خب خب صبح وعده داده بودم که میخوام حال سرکار خانم سحر قریشی رو بپرسم، سلام خانم سحر قریشی با هویت خوب هستین؟ شما خوب نباشین کی خوب باشه؟ شما جوانین، زیبایی خدادادی دارین و شبیه هیچ کسی هم نیستین برای همینم کلی کارهای درخشان در کارنامتون دارین از سایز بزرگ «ایکس لارج» تا سایز کوچک «آب‌نبات چوبی»! شما با هویتین برای همین وقتی در کنار مردان قرارمیگیرین منقلب میشین! شما رو اینقدر همه آدم حساب میکنند که فیلم‌های اطلاعات سینمایی شما در برنامه آقای رشیدپور دست به دست میچرخد و همه تحسینتان میکنن! حال شما خوب نباشد میخواهید حال هموطنان هم جنس شما که برای کمترین حق شون مبارزه میکنند خوب باشد؟ خوشحالم هنوز جوانید و جویای نام و دارید قدم‌های بزرگی در جهت رشد چرخیدن با دوست و رفیق شفیقتان الهام چرخنده برمیدارید! براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم از تجربه در فیلم‌های عشقولانس و خالتور و آپاچی به درجات کاپولایی نائل شوید! با احترام: یه بی‌هویت سن‌بالا که شبیه کسی نیست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3gkax4