یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1400/07/14 11:00
علی دایی | عباس بوعذار علی دایی | علی دایی و همسرش | خانه علی دایی | بیوگرافی علی دایی | دختر علی دایی
کد خبر: 9135

خبر بد/علی دایی راهی بیمارستان شد

علی دایی در بیمارستان بستری شد دست به دعا شوید.

علی دایی از بهترین فوتبالیست های  ایران  است . علی دایی در زمان حضورش در  تیم ملی  رکورد اقای گلی  جهان  را شکست. علی دایی  در دوران  بازنشستگی به سرمربی گری پرداخت که در این راه هم موفق بود. علی دایی  یک دختر دارد و متاهل می باشد. شایعات عجیب و جنجالی در مورد علی دایی و جدایی او از همسرش کاملا کذب می باشد و علی دایی به هیچ عنوان از همسرش جدا نشده است و این شایعه ساخته  ذهن  هواداران در فضا مجازی است.

پیشکسوت فوتبال و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال بلافاصله بعد از عمل جراحی، امروز از بیمارستان مرخص می‌شود. علی دایی پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال به علت بیماری گوارشی در بیمارستان نیکان بستری شد و امروز زیر تیغ جراحان قرار گرفت.محمد دایی، برادر علی دایی در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد:

مشکل علی دایی زیاد حاد نبود و تنها یک عمل جراحی کوچک روی او انجام شد و امروز بعد از عمل جراحی نیز وی از بیمارستان مرخص می‌شود.در حالی که عنوان شده عمل جراحی علی دایی در ناحیه کیسه صفراست، اما برادر وی این موضوع را رد کرد و گفت:

هیچ مشکل خاصی نیست و جراحی بسیار کوچکی انجام شده است؛ بیش از این فعلا نمی‌توانم توضیح دهم.

علی دایی

در ادامه گوشه ای از حواشی به وجو امده برای علی دایی را می خوانید :

بیزینس میلیاردی همسر علی دایی

ورزشکاران عمر حرفه ای کوتاهی دارند و به همین دلیل باید هر چه سریع تر فکری اساسی به حال خود کنند تا پس از پایان دوران حرفه ای و قهرمانی شان راه دیگری به غیر از ورزش برای کسب  درآمد  داشته باشند.

علی دایی معروف ترین چهره  فوتبال ایران  در گفت و گوی تازه به زوایای مختلف زندگی شخصی، حرفه ای و مخصوصا اقتصادی خود پرداخته است.

سال هاست گفته می شود که آقای گل جهان مهم ترین بیزنس من ورزش ایران است. درباره این که او  مغز  اقتصادی توانمندی دارد بارها صحبت شده است و این که چقدر راه های  تجارت  و درآمدزایی را می شناسد. به هر حال هر چه هست به نظر می آید  ثروت  قابل ملاحظه کاپیتان سابق  تیم ملی فوتبال  ایران  به هیچ عنوان قابل مقایسه با گذشته نیست.

علی دایی

- اگر برگردیم به عقب، بین فوتبال و بیزینس کدام را انتخاب می کردید و رمز موفقیت شما در عرصه تجاری چیست؟

علی دایی : من از ابتدای فوتبالیست شدنم وارد بیزینس شدم. اولین پولی که گرفتم مربوط به سال 93  مقدماتی جام جهانی  آمریکا می شود. آن موقع بهترین بازیکن و آقای گل شدم. با  پول  هایی که جمع کرده بودم با شراکت دوستم، مغازه ای در منیریه خریداری کردیم. از سال 93 تا الان این شراکت ادامه دارد. من دنبال ماشین عوض کردن نبودم و با توجه به اینکه پدرم کار  فرش  می کرد و قبل از آن در اردبیل برای خودش تجارتی داشت با بیزینس غریبه نبودم و به آن علاقه داشتم. سالی که در هیروشیما مصدوم شدم  پرسپولیس  تمام حق و حقوقم را قطع کرد. اگر بیزینسی برای خودم نداشتم چه می کردم؟ من از همان روزها به اینجا رسیدم.

- گفته می شود که این ها محصول ایده پردازی و شم اقتصادی علی دایی نیست بلکه دایی مشاوران خیلی خوبی دارد که کارهای اقتصادی او را انجام می دهند، همین طور است؟

علی دایی:من مشاور آنچنانی ندارم بلکه دوستان خوبی دارم. برعکس آن چیزی که فکر می کنید من از دوستانم ایده های شان را می گیرم. اگر جایی کارم ایراد دارد درست می کنم و پیشنهاد خوبی بدهند قطعا بررسی می کنم.

علی دایی: درآمد همسرم در جواهرات از من بیشتر است.

علی دایی

- سال هاست که در برند های ورزشی، برخی نمایندگی ها متعلق به شماست و برخی نیز ادعا می کنند به علی دایی مرتبط هستند. به طور شفاف بگویید نمایندگی کدام برندها متعلق به شماست؟

علی دایی:در زمینه ورزشی نمایندگی آدیداس و نایک را دارم. تولیدات خودمان (برند دایی) نیز کمافی السابق فعال هستند. در مجتمع اداری الماس نیز فعال هستیم. در زمینه  صنایع غذایی  نیز با مشارکت یکی از دوستانم که از  فرانسه  آمده است، همکاری می کنیم. همسرم نیز کار جواهرات انجام می دهد و بعضا از من درآمدش بیشتر است. اخیرا با دو نفر از دوستانم شروع به فعالیت هایی در حوزه  تبلیغات  کرده ایم.

- با توجه به اینکه در میان مردم به عنوان یک  سرمایه  دار شناخته شده اید با حجم انبوهی از درخواست های مالی مواجه هستید. واکنش شما به خواسته های مردم چیست؟

علی دایی:اینکه مردم من را به عنوان یک سرمایه دار نگاه می کنند، ذهنیتی غلط است، چراکه در این حد نیستم. هر چه دارم همین است که می بینید و باور کنید در بین دوستانم از نظر مالی نفر سوم و چهارم هستم. موضوعی نیست که مردم باخبر نباشند. اینکه من را سرمایه دار می دانند برایم خنده دار است. بعد از این همه سال حدود سه سال و نیم پیش خانه خریدم. چطور می توانم یک سرمایه دار باشم؟ بابت مطالبی که در  فضای مجازی  می نویسند، خنده ام می گیرد. من نه در پنت هاوس زندگی می کنم و نه… من هر چه دارم همین است که می بینید و افتخار می کنم که نان بازوی خودم را خورده ام و می خورم. در زندگی به کسی محتاج نیستم و اگر بتوانم دستگیری هم می کنم. شاید باور نکنید اما یکبار نامه های ارسالی یک هفته مردم را بررسی کردم که اگر تمام زندگی ام را هم می فروختم بازهم توانایی تأمین خواسته های مردم را نداشتم.

علی دایی

دایی هم چنین در یکی از مناطق شمالی تهران، گالری جواهرات را با نام ” گالری نور” افتتاح کرد و رسما وارد دنیای جواهرات و تجارت سنگ های قیمتی شد. طراحی این گالری بر عهده مونا فرخ آذری همسر علی دایی بوده است.

گالری نور که با توجه به محصولات و خدماتش به نظر می رسد با سرمایه ای عظیم تاسیس شده است، احتمالا اولین تجربه تجاری علی دایی خارج از دنیای ورزش است.

این روزها بعد واکنش مسی و باشگاه  بارسلونا  نام آرات حسینی نقل بسیاری از محافل ورزشی و غیر ورزشی است. آرات و  پدر  بارها و بارها از علاقه خود به علی کریمی گفتند و خواستند تا این اسطوره فوتبال کشورمان از آرات حمایت کنند.بعد از اینکه آرات مدعی شد علی کریمی ضمن رد درخواست او صفحه‌اش را نیز بلاک کرده، امیر حسین مقصدلو ملقب به تتلو با انتشار پست‌هایی باعث حمله برخی هوادارانش به  علی کریمی  شد که در ادامه پیام صادقیان حمایت خود را از این اسطوره ایرانی اعلام کرد.

حالا این خواننده که به دنبال آن است تا به هر بهانه‌ای مثبت یا منفی در کانون توجه‌هات باشد بعد از حمله به علی کریمی در زیر یکی از پست‌های آرات حسینی در حالی که ادعا کرده بود او را بلاک کرده است تا آرات از او دشنام و بددهنی یاد نگیرد به علی دایی هم رحم نکرده است و این اسطوره فوتبال کشورمان را هم از نظرات غیر کارشناسانه خود بی نصیب نگذاشته است.

علی دایی بعد از  فوت  پدرش در سال ۸۱ با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود  ازدواج  کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد، اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به  طلاق  منجر شد. دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند.

ازدواج دوم علی دایی در سال ۸۴

علی دایی

علی دایی در سال ۱۳۸۴ با مونا فرخ آذری طراح جواهرات ازدواج کرد؛ مراسم عروسی در اردیبهشت ۸۴ یکی از مجلل‌ترین ازدواج‌ها آن زمان بود در باشگاه فرمانیه بود که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان خرج مراسم شد.

علی دایی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3kvzv2