جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/05 14:58
کد خبر: 4335

اعتراضات جنجالی روزبه چشمی به داور واعتراض روی صحنه پنالتی+فیلم

اعتراضات چشمی به پیام حیدری و اعتقاد او به اعلام ضربه پنالتی به نفع استقلال

روزبه چشمی (زادهٔ ۲ مرداد ۱۳۷۲)  اصالتاً اهل روستای چشام از توابع شهرستان داورزن سبزوار در خراسان رضوی است. روزبه چشمی در حال حاضر عضو تیم ملی فوتبال ایران است. روزبه چشمی می‌تواند در پست‌های دفاع آخر و هافبک دفاعی بازی کند.روزبه چشمی از کودکی به فوتبال علاقه داشته و در خیابان و کوچه و مدرسه بازی می کرده است.

 

 

اعتراضات چشمی به پیام حیدری و اعتقاد او به اعلام ضربه پنالتی به نفع استقلال

 

 

 

 

بیوگرافی روزبه چشمی:

روزبه چشمی درباره حضور خود و اغاز فوتبال خود گفت:  من مدام تمرین می کردم و حدود ۱۰-۱۱ سالگی ام فوتبال سالنی بازی می نمودم. یک روز یکی از دوستانم به من گفت پیکان در رده های پایه تست می گیرد. بیا برویم و تست بدهیم. من هم با دوستم به باشگاه پیکان رفتم. آن موقع آقایان صالح پور و الله کرم در این تیم بودند و از ما تست گرفتند. جالب اینکه در آن تست من قبول شدم و دوستم که من را برده بود، قبول نشد و این موضوع باعث شد تا من وارد تیم های مطرح و همچنین فوتبال در سطح حرفه ای شوم.

 

روزبه چشمی در رده باشگاهی به پرسپولیس تهران پیوست و سپس برای گذراندن خدمت سربازی راهی مقاومت شد. روزبه چشمی سال ۲۰۱۳ از صبای قم سر درآورد و آن‌قدر خوب بود که به عنوان یک هافبک دفاعی خوش درخشید و پس از دو فصل بازی در این تیم، تابستان ۹۴ به استقلال آمد. او قراردادش را پس از مصدومیت تمدید کرد.

 

علت جدایی روزبه چشمی از پرسپولیس

روزبه چشمی بعد از اینکه علی دایی علاقه ای به حضور این بازیکن تیم جوانان در رده بزرگسالان نداشت، با گرفتن رضایت نامه به صبای قم و زیر نظر محمد مایلی کهن رفت و دو سال در این تیم بود.

 

روزبه چشمی در سال ۱۳۹۴ با قراردادی سه ساله از صبای قم به استقلال تهران پیوست.

 

بیوگرافی روزبه چشمی,روزبه چشمی,جدیدترین عکس های روزبه چشمی

عکس های روزبه چشمی

 

افتخارات ورزشی روزبه چشمی

روزبه چشمی از سال ۲۰۱۱ در تیم ملی نوجوانان عضو شد. ۱۵ بازی و یک گل. سپس در تیم ملی جوانان طی ۱۶ بازی دو گل زد و در تیم ملی امید به بازوبند کاپیتانی رسید و در ۲۰ بازی، ۲ گل هم زد.

 

در عرصه باشگاهی، روزبه چشمی طی دو فصل در صبا و همچنین در استقلال بازی کرده است. او در ۲ دربی برای آبی ها به میدان رفته است.

 

ازدواج و همسر روزبه چشمی

روزبه چشمی در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است. وی در مصاحبه ای در همین موضوع گفت: اصلا به فکر ازدواج نیستم، الان وقت تمرین و بازی کردن است و می خواهم تا جایی که می توانم در فوتبال پیشرفت کنم، فرصت برای ازدواج زیاد است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3kx5v4