سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1403 - 14 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/11 17:31
نسرین مقانلو | پسران آمریکایی نسرین مقانلو | ازدواج نسرین مقانلو
کد خبر: 12262

نسرین مقانلو و پاره تنش قبل وقوع فاجعه | روزگاری که دل نسرین مقانلو خوش بود+عکس

نسرین مقانلو و پاره تنش قبل وقوع فاجعه را ببینید.

نسرین مقانلو بازیگر زن معروف کشور است. نسرین مقانلو 2 پسر دارد که به تازگی یکی از پسرانش را از دست داده است.نسرین مقانلو بعد مرگ پسرش بسیار غمگین و شکسته شده است مرگ پسرش شک سنگینی بود که به نسرین مقانلو وارد شده او در فضای مجای روز به روز از پسرش عکس منتشر می کند و از غم فراق پسرش می گوید.او در امروز نیز استوری در خصوص شب یلدا منتشر کرده و می گوید طولانی ترین شب سال یلدا نیست طولانی ترین شب سال شب رفتن عزیزانت است.

نسرین مقانلو

پسر نسرین مقانلو از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3n5xv3