پنج‌شنبه 21 تیر 1403 - 11 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/22 11:40
ابوالفضل پورعرب|پورعرب هنرمند|پورعرب مرخص شد
کد خبر: 11638

ابوالفضل پور عرب بعد از 1 ماه بستری در بیمارستان مرخص شد

ابوالفضل پور عرب بعد از گذشت 1 ماه از بیمارستان مرخص شد.او در پشت صحنه یک فیلم مستند آسیب دیده بود.

ابوالفضل پور عرب که به دلیل حادثه ای که در پشت صحنه فیلم برایش پیش آمد و باعث شد ابوالفضل پور عرب آسیب ببیند اما ابوالفضل پور عرب با سهل انگاری به موقع به آسیبی که دیده بود رسیدگی نکرد که این امر باعث شد در بیمارستان بستری شود.پای ابوالفضل پور عرب در حادثه زخمی شده بود که زخم او عفونت کرد و راهی بیمارستان شد.

 

این بازیگر قدیمی سینما از حدود یک ماه قبل به دلیل عفونتی که در بدنش ایجاد شده بود، در بیمارستان بستری شد و اگرچه در این مدت یک روز به منزل رفت اما با بد شدن حالش دوباره به بیمارستان برگشت.

ابوالفضل پورعرب

آنطور که پورعرب پیش‌ترگفته بود، پای او هنگام فیلمبرداری یک مستند داستانی به نام «سگ» دچار حادثه و زخمی شد و همین زخم منجر به عفونت و درمان او در بیمارستان شده بود.

حالا پس از گذشت حدود یک ماه، علی تقی‌پور - تهیه‌کننده این مستند -  گفت: حال آقای پورعرب خوب است و با درمان‌های انجام شده، عفونت تحت کنترل درآمده است. پزشک معالج ایشان هم صبح امروز، سه‌شنبه ۲۲ آذرماه اجازه ترخیص از بیمارستان را داد و احتمالا تا عصر امروز آقای پورعرب از بیمارستان مرخص خواهد شد.

ابوالفضل پورعرب بازیگر ۶۱ ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند و فیلم‌های ماندگاری همچون «عروس»، «نرگس»، ‌«چهره»، «دست‌های آلوده»، «غریبانه» و «مردی شبیه باران» را در کارنامه خود دارد.  

سریال نمایش خانگی «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی هم از جمله آثار پربازدید او در سال‌های اخیر بوده است. پورعرب در فیلم توقیفی «کاناپه» به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی کرده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3njqv2