چهارشنبه 05 مهر 1402 - 27 Sep 2023
کد خبر: 1814

ازیتا حاجیان در کنار همسرش

تصویری جدید و دیده نشده از آزیتا حاجیان درکنار همسرش محمد کریمی هراتی را در این صفحه ببینید .

 

 
 

آزیتا حاجیان بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر ایرانی سال ۱۳۳۶ در ملایر متولد شده است. وی فعالیت در عرصه سینما را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرده و تاکنون در فیلم دزد عروسک ها، کیمیا و خک و تاکسی نارنجی نقش آفرینی کرده است. آزیتا حاجیان دو بار ازدواج کرده که بار اول ازدواج او با محمدرضا شریفی نیا پس از چند سال زندگی مشترک به جدایی ختم شد و او مجدد با محمد کریمی هراتی ازدواج کرد. تصویری از آزیتا حاجیان و همسرش را در ستاره پارسی ببینید.

 

خبرداغ :  تتلو | بازگشت به ایران و دستگیری خواهرش جنجالی شد + عکس

 

آزیتا حاجیان و همسرش

آزیتا حاجیان پس از جدایی از محمدرضا شریفی نیا، ۲ سال قبل با محمد کریمی هراتی ازدواج کرد. همسر وی در سال ۱۳۵۶ هم دانشگاهی او در دانشگده هنرهای دراماتیک بوده، ایشان طراح صحنه تئاتر هستند و در یکی از نمایش ها که حاجیان نقش ژاندارک را بر عهده داشت به عنوان طراح صحنه در کنار گروه حضور داشتند.

 

آزیتا حاجیان و همسرش

آزیتا حاجیان و همسر کنونی اش

 

ایشان با یکی از دوستان خوب آزیتا حاجیان که هم دانشگاهی بودند ازدواج کرد و به خارج از کشور مهاجرت کرد، اما متاسفانه همسر ایشان بر اثر بیماری از دنیا رفتند و ایشان دوباره چند سال پیش به ایران بازگشتند. آقای هراتی علاوه بر اینکه رشته طراحی داخلی را در کانادا خوانده اند، فارغ التحصیل رشته معماری نیز هستند و به طور حرفه ای نقاشی می کنند.

 

آزیتا حاجیان و همسرش

آزیتا حاجیان درکنار فرزندان و همسر سابقش

آزیتا حاجیان و همسرش

آزیتا حاجیان و دخترش

 

نمایش های آزیتا حاجیان

آغاز فعالیت هنری آزیتا حاجیان از ۱۳۵۴ با نمایش «خورشید خانم آفتاب کن» بود. از دیگر نمایش‌های او می‌توان به «بهرام چوبینه»، «ژاندارک»، «نسل آواره»، «نمایش بی کلام»، «دایره گچی قفقازی» و … اشاره کرد.

 

 

خبر فوری و جنجالی  :  گوهر خیراندیش رسما کشف حجاب کرد + عکس

 

حاجیان فعالیت در سینما را از سال ۱۳۶۸ با فیلم دزد عروسک‌ها ساخته محمدرضا هنرمند آغاز کرد. وی در سال ۱۳۷۷ در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای بازی در فیلم روبان قرمز به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در بخش بین‌الملل شد.

 

آزیتا حاجیان و همسرش

 

آزیتا حاجیان

 

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت +عکس 

جدایی محمدرضا شریفی نیا از  آزیتا حاجیان  آن هم پس از سالیان زیادی زندگی مشترک و داشتن دو دختر باعث تعجب همگی شده بود. دو بازیگر مشهور پس از سال‌ها طلاق و جدایی به خاطر فرزندان شان یک دیگر را دیدار کردندو دراین دورهمی خانوادگی عکسهای صمیمی گرفتند.

 

ملیکا شریفی نیا با انتشار این عکسهای در اینستاگرامش نوشت :یک شب جذاب و به یاد ماندنی درکنار خانواده ی عزیزتراز جانم و دوستان عزیز و هنرمند بسیار …ملیکاشریفی نیا دختر دو هنرمند محبوب کشورمون دریک گفت و گو از راز طلاق پدر و مادرش محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان پرده برداشتو گفت پدر و مادرم از هم جدا شدند تا رفیق باقی بمانند.

 

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا مدتی است با یکی از هم دانشگاهیان قدیمی اش به اسم محمد کریمی هراتی ازدواج کرده است. ایشان طراح صحنه تئاتر هستند ودر یکی از نمایشها که حاجیان نقش ژاندارک را بر عهده داشتبه عنوان طراح صحنه درکنار گروه حضور داشتند.

 

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت +عکس

محمدرضا شریفی نیا در 25 خرداد سال 1334 در تهران متولد شد. او همسر سابق آزیتا حاجیان ؛بازیگر و پدر

مهراوه و ملیکا شریفی نیا است و مدرک کارشناسی تربیت بدنی دارد.

 

فراگیری تئاتر و بازی در نمایشها را از اواسط دهه 1350 شروع کرد.همینطور بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با اوینار کاری از شهرام اسدی شروع کرد.شریفی نیا برای نخستین بار با بازی در نقش بسیار کوتاهی در فیلم پری « داریوش مهرجویی » درسال 73 معرفی شد.

 

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت +عکس

محمدرضا شریفی نیا در مهمانی دخترانش

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت +عکس

محمدرضا شریفی نیا و دخترش ملیکا

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت +عکس

جدایی آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا،درمورد جدایی و زندگی  محمدرضا شریفی نیا  و آزیتا حاجیان

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت +عکس

راز طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان لو رفت عکس  ،طلاق محمدرضا شریفی نیا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3nppg2