شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/01 16:45
فلور نظری
کد خبر: 11917

درخواست فوری فلور نظری برای کمک | این پیام فلور نظری دل سنگ را آب می کند!+عکس

درخواست فوری فلور نظری برای کمک به دختر زیبا غوغا کرد.

فلور نظری بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری عجیب و غریب از رازش در اینستاگرام پرده برداری کرده است.فلور نظری که میان ایران و آلمان در رفت و آمد است اخیرا در سینما و تلویزیون بسیار کم کار بوده و سال است که در هیچ فیلم و مجموعه ای حضور نداشته است.فلور نظری به جای آن به اندازه کافی در اینستاگرام اش مطالب مختلفی از حضور در ایران و آلمان منتشر کرده و در نقش یک بلاگر عمل کرده است.

درخواست فوری فلور نظری برای کمک به دختر زیبا غوغا کرد.

فلور نظری

دعای فلور نظری در حق بدخواهانش

فلور نظری

فلور نظری اکنون در اینستاگرام اش حرف های عجیب و معناداری زده و نوشته است: فریاد زدم. زار زدم. غصه خوردم. درد کشیدم. اما هنوز زنده ام.

فلور نظری بازیگر و مدرس ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون متولد ۱ بهمن ۱۳۴۷ در لاهیجان است.وی علاوه برداشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره‌های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده‌است.او یک فرزند پسر به نام شروین دارد.

فلور نظری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران، متولد 1 بهمن 1347 در لاهیجان گیلان است. وی مدرس بازیگری نیز می‌باشد.فلور نظری فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع کارشناسی است. نظری دارای مدرک بازیگری از دانشگاه سوره نیز می‌باشد.وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد.

فلور نظری و پسرش

فلور نظری

ورود فلور نظری به عرصه هنر

فلور نظری

فلور نظری علاوه بر داشتن مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است. نظری  نخستین کار سینمایی خود را در سال ۱۳۸۲ با حضور در فیلم تب به کارگردانی رضا کریمی تجربه کرد.

فلور نظری بیش از 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند و در آثاری چون «رویای خیس»، «خانه به دوش»، «مسافری از هند»، «پرواز در حباب» و «نفس گرم» نقش آفرینی کرده است.

گزیده‌ای از مصاحبه فلور نظری

- دوران کودکی شما چگونه گذشت؟

دوران کودکی من بسیار شاد و پر از هیجان و شادی‌های کودکانه گذشت؛ چون تابستان‌ها به خانه‌ مادربزرگ می‌رفتیم و سه ماه در خانه‌ با صفایش، خانه‌ای بزرگ در دل یک باغ بزرگ، مثل تکه‌ای از بهشت می‌ماندیم.

- چند خواهر و برادر دارید؟

در کل 4 فرزند هستیم؛ سه دختر و یک پسر.

- دوست داشتید، چه کاره شوید؟

 مهماندار و معلم.

- فکر می‌کردید، روزی بازیگر شوید؟

 نه هیچ وقت فکر نمی‌کردم، بازیگر شوم؛ اما نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوب نقاشی می‌کردم، نویسنده خوبی هم بودم زیاد داستان می‌نوشتم. همیشه یواشکی برای 6-5 نفر دیگر هم انشا می‌نوشتم.

- آشپز خوبی هستید؟

به نظر آن‌هایی که دستپختم رو خوردند خیلی خوبه، میگن حتی نیمرو و املتت هم خیلی لذیده.

- چه سبک موسیقی را می‌پسندید؟

 کلاسیک، پاپ و سنتی.

- اهل فوتبال هستید؟

بله، شدید!

- طرفدار چه تیم‌هایی هستید؟

تیم ملی ایران و پرسپولیس، تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ.

- بازیگری در سینما را دوست دارید یا تلویزیون؟

من هرجا که بتوانم نقش جذاب‌تری را خلق کنم، دوست دارم؛ اما به تازگی سینما برایم جذابیت بیشتری نسبت به تلویزیون پیدا کرده است.

شما خارج از کشور زندگی می‌کنید، دوری از وطن برایتان سخت نیست؟

من هر زمانی که دوست داشته باشم، برمی‌گردم. حتی وقتی که پیشنهاد کاری هم نداشته باشم. چون همیشه در رفت‌ و آمد هستم دلتنگی هم به وجود نمی‌آید.

- به نظر شما راز ماندگاری یک هنرمند چیست؟

راز ماندگاری یک هنرمند در کنار هنر نابی که می‌آفریند، به روز بودن و هماهنگ شدن با علم و دانش روز سینما، تشخیص، تعهد و سلامت جسم و روح و افکارش است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qmrn2