چهارشنبه 30 خرداد 1403 - 19 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/08/25 16:46
الیکا عبدالرزاقیالیکا عبدالرزاقی
کد خبر: 10617

حرفهای سنگین الیکا عبدالرزاقی به وزیر راه و شهرسازی | عبدالرزاقی به سیم آخر زد!

الیکا عبدالرزاقی با انتشار یک استوری به وزیر راه حمله کرد.

الیکا عبدالرزاقی متولد ۱۳۵۸ است.الیکا عبدالرزاقی متولد رامسر است.الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.الیکا عبدالرزاقی فارغ‌التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان است.الیکا عبدالرزاقی دارای مدرک لیسانس ادبیات نمایشی است. الیکا عبدالرزاقی  همچنین همسر امین زندگانی است.

 

الیکا عبدالرزاقی

 

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی :

الیکا عبدالرزاقی متولد 18 مرداد 1358 در شهر رامسر، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است.  الیکا عبدالرزاقی  دانش‌آموخته آموزشگاه هنری سمندریان و دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی است. الیکا عبدالرزاقی دو برادر دارد و مادرش سوسن فلکی مقدم می باشد ، وی پدرش را در 11 سالگی در زلزله رودبار از دست داده است.

الیکا عبدالرزاقی دچار معلولیتی در پای راستش است که در یازده سالگی دچار یک بیماری به نام گیلن باره می شود و بدنش از کمر به پایین فلج شد و پای راستش برنگشت ولی پای چپ برگشت.

الیکا عبدالرزاقی  دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده و فعالیت در تلویزیون را از سال 77 و بازی در سریال گمشده مسعود نوابی آغاز کرد. الیکا عبدالرزاقی همزمان با ورود به تلویزیون در اولین کار تئاترش با نام دایره گچی قفقازی به کارگردانی حمید سمندریان فعالیت می کرد.

الیکا عبدالرزاقی در سال 1377 بعد از قبولی در تست بازیگر سریال گم شده وارد قاب تلویزیون شد تا اینکه یکسال بعد در فیلم مومیایی سه کنار  پرویز پرستویی  بازی کرد.

سال 1385 وقتی 27 ساله بود به دعوت  مهران مدیری  در سریال باغ مظفر بازی کرد تا اینکه با سریال مرد هزاز چهره و در نهایت با قهوه تلخ به اوج شهرت رسید.

الیکا عبدالرزاقی  از سال 1385 اغلب در کارهای مدیری حضور داشت.

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده است و حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است.

 

الیکا عبدالرزاقی

 

وضعیت تاهل الیکا عبدالرزاقی:

 الیکا عبدالرزاقی و  امین زندگانی  در سال ۱۳۹۲ با یکدیگر ازدواج کردند. داستان آشنایی  الیکا عبدالرزاقی و همسرش به یک تله فیلم، بر می گردد، در آن فیلم آنها نقش زن و شوهر را بازی می کردند. بعد از بازی در آن فیلم، ارتباط خانوادگی بین آنها به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، متوجه شدند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qyop2