سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/08/24 09:00
رضا شفیعی جم
کد خبر: 10565

افشاگری جنجالی شفیعی از کلاهبرداری بزرگ | شفیعی جم: فقیر شدیم

افشاگری جنجالی شفیعی از کلاهبرداری بزرگ در ادامه مشاهده می کنید .

رضا شفیعی  مردمی که دست به خشونت در جامعه می زنند را با یاد خدا و کلام قرآن به آرامش دعوت کرد.  رضا شفیعی جم  متولد ۹ تیر ۱۳۵۰ در تهران است.   رضا شفیعی جم   دانش آموخته رشته گرافیک می باشد که از مسیر نقاشی و تابلو کشیدن در ۱۶ سالگی وارد عرصه بازیگری شد. پدر  رضا شفیعی جم   بازنشسته ارتش و اصالتا تهرانی و مادر مرحومش معلم و اصالتا کرد کرمانشاهی بود،  رضا شفیعی جم یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچک تر از خود دارد.افشاگری جنجالی شفیعی از کلاهبرداری بزرگ در ادامه مشاهده می کنید . 

رضا شفیعی جم سال ۱۳۷۰ که ۲۰ ساله بود با معرفی رضا عطاران وارد مجموعه «ساعت خوش» مهران مدیری شد و علاوه بر بازیگری نویسندگی بخشی از کار را نیز بر عهده گرفت

شهرت رضا شفیعی جم  اما بیشتر با نقش بامشاد در سریال «نقطه چین» سال ۸۲ شروع شد و با سریال های جایزه بزرگ و شب های برره نیز خوش درخشید.

ازدواج و طلاق رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم سال ها پیش ازدواج کرد اما این رابطه در نهایت به طلاق ختم شد، او مجبور شد تمام درآمد ۲۰ ساله و خانه پدری خود را برای مهریه همسرش بفروشد.

ازدواج رضا شفیعی جم  و ماهایا پطروسیان

مدتی شایعه شده بود ماهایا پطورسیان همسر رضا شفیعی جم است ، این شایعه در نهایت با انتشار عکس همسر سابق خانوم بازیگر به فراموشی رفت

 رضا شفیعی جم

ازدواج مجدد رضا شفیعی جم

او درباره قصدش برای ازدواج مجدد می‌گوید: شماره تلفنی که در گوشیم وقتی می بینم خوشحال می شوم همکارم بوده که دوست داشتم با ایشان ازدواج کنم …البته نمی توانم اسمش را بگویم چون ایشان ازدواج کردند ، زندگی تشکیل دادند و قسمت نشد.

خدمت سربازی

در زمان سربازی در مهد کودک وابسته به سپاه معلم نقاشی بود اما مدتی بعد به علت پرکار بودن تیروئید و مشکلات سخت بیماری از خدمت معاف شد.

شروع از 16 سالگی

فعالیت خود را با تئاتر از سال 1364 وقتی 16 ساله بود شروع کرد و از همین طریق با رضا عطاران آشنا شداو سپس سال 1369 نقش کوتاهی را با فیلم «دو همسفر» به کارگردانی اصغر هاشمی در کنار هما روستا ، ثریا حکمت و جمشید اسماعیل خانی تجربه کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qyq92