شنبه 01 اردیبهشت 1403 - 20 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/05 11:30
سهام عدالت | سود سهام عدالت | واریز سود سهام عدالت
کد خبر: 12044

سهام عدالت و نحوی پیگیری سود واریزی در سایت ها

پیگیری نحوه ی واریز سود سهام عدالت از طریق این سایت ها انجام شود.

سود سهام عدالت در مرحله نخست به حساب 43 میلیون و 740 هزار نفری که سهامدار سود سهام عدالت بودند واریز شد. واریز سود سهام عدالت از  صبح روز چهارشنبه هفته گذشته  آغاز شد.روش های آگاهی از جزئیات نحوه ی واریز سود سهام عدالت در سال جاری در اختیار مردم قرار گرفت.

 معاونت فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: مشمولان سجامی سهام عدالت برای اطلاع از مبلغ واریز سود سهام سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ خود می‌توانند به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه کنند.

در این راستا سهامداران عدالت پس از ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می‌توانند با کلیک بر روی گزینه تاریخچه سود سهام عدالت مبلغ سود دریافتی خود را مشاهده کنند.

همچنین سهامدارانی که سجامی نشده اند نیز می‌توانند با مراجعه به تارنمای  sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی یک، نسبت به واریز سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

شایان ذکر است مرحله نخست واریز سود سهام عدالت به ۴۳ میلیون و ۷۴۰ هزار نفر ایرانی از صبح روز چهارشنبه گذشته از طریق شبکه بانکی آغاز شده است و در این مرحله، سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود ۴۵۲، ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومان دارند به ترتیب ۵۱۰، ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان و افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار دارند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان سود علی الحساب دریافت می‌کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3wvgv2