جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1399/04/26 16:55
کد خبر: 3047

جواب دندان شکن شقایق دهقان به طلاقش بامهراب قاسم خانی

شقایق دهقان بعد از شایعه طلاق یک عکس معنا دار از خود منتشر کرده است.

شقایق دهقان بازیگر معروف ایرانی است. شقایق دهقان این روز‌ها با شایعات تازه‌ای رو به رو شده است. شقایق دهقان البته واکنشی به شایعه طلاق خود از همسرش نشان نداده است.شقایق دهقان به تازگی یک سریال بسیار موفق در شبکه یک داشت.  شقایق دهقان  در تازه‌ترین پست خود یک شعر معنادار منتشر کرده است.

 

 


 

 

شقایق دهقان


گفتم چیی تو گفتا من زنگ زندگانی

اندر حیات باقی یابی تو زندگان را

وین باقیان کیانند دلتنگ زندگانی

آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را

وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی

#مولانا

 


اخبار داغ:

 

عکس جدید مهناز افشار در خارج جنجالی شد+عکس

 

رقص جنجالی بازیگران ایرانی در یک دورهمی جنجالی شد+فیلم دیده نشده

 

 

رقص جنجالی بازیگران ایرانی در یک دورهمی جنجالی شد+فیلم دیده نشده


 

 

طلاق شقایق دهقان؟

 

 

شقایق دهقان

 

 

مهراب قاسم خانی بیش از یک سال می‌باشد که هیج تصویری از همسرش شقایق دهقان در صحفه شخصی اش منتشر نکرده و این مسئله به شایعه جدایی این بازیگر و همسرش دامن زده است.

 

 

مهراب قاسم خانی نویسنده سریال‌های طنز خاطره انگیزی همچون شب‌های ببره، در دهه ۷۰ و ۸۰ است. وی فعالیت جدی‌اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه‌ای طنز به کارگردانی مهران مدیری بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کار‌های هنری‌اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌گردد. در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌چین را با نوشته‌های خود یاری رساندند.

 

 

پس از آن در پاییز و زمستان همان سال به همراه برادر بزرگ خود پیمان قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان، مهدی مظلومی را در ساخت طنز کمربند‌ها را ببندیم یاری رساندند.

 

 

پس از مدتی در پاییز و زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌نامه‌نویسان شب‌های برره شد و سال ۱۳۸۵ را با باغ مظفر به پایان رساند.

 

کار بعدی او در تلویزیون نیز مجدداً همکاری با پیمان قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری بود که نوروز۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد. وی در تابستان و پاییز ۱۳۸۸ سریال مسافران را به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن داشت.

 

یکی از موفق‌ترین کار‌های مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد.

آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت است.

در سال ۱۳۹۵ وی با کارگردانی و نویسندگی در مجموعهٔ دورهمی پس از چند سال ممنوع‌الکاری در تلویزیون به تلویزیون برگشت، ولی به دلیل مشکلاتی از نوشته شدن اسم او در تیتراژ ممانعت شد. پس از پخش ۱۲ قسمت از این مجموعه، وی حتی از ورود به لوکیشن مجموعه نیز منع شد.

 

 

ماجرای همسر شقایق دهقان

مهراب قاسم‌خانی دو بار ازدواج کرده‌است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از همسر اولش، وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود. وی در فضای مجازی فعالیت جدی دارد و صفحه وی همواره برای هوادارانش به روز می‌شود. در حالیکه مدت هاست تصویری از همسرش شقایق دهقان منتشر نکرده است و در پست‌های آخر سال صفحه اش سال ۹۸ را سال سخت جدایی خوانده است، برخی از صفحات مجازی به بازنشر عکس‌های خانوادگی مهراب قاسم پرداخته اند.

 

 

 

منبع: ​آخرین خبر


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3zxpn4