یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/07 07:50
دستگیری | دستگیری بازیگر معروف | بازیگر معروف دسگیر شد
کد خبر: 14624

آقای بازیگر معروف دستگیر شد | علت دستگیری این بازیگر معروف چیست؟

در تحقیقات اولیه مشخص شد که یک مرد 33 ساله با یک زن 30 ساله درگیر شده است. قربانی به پلیس اطلاع داد که مورد تعرض قرار گرفته است.

به گزارش ستاره پارسی: جاناتان میجرز روز شنبه در نیویورک به اتهام خشونت خانگی پس از اختلاف با یک زن ۳۰ ساله دستگیر شد.

به گزارش ورایتی، بر اساس بیانیه پلیس نیویورک، این زن به افسران پلیس گفته که مورد تعرض قرار گرفته است پس از این با "جراحات جزئی در سر و گردن" به بیمارستان منتقل شده است.

یکی از نمایندگان جاناتان میجرز این اتهامات را رد کرد. سخنگوی میجرز در بیانیه‌ای به ورایتی گفت: «او هیچ کار اشتباهی انجام نداده است. ما مشتاقانه منتظر پاک کردن نام او به عنوان ضارب و پاکسازی این موضوع هستیم.» این درحالی است که بر اساس بیانیه پلیس، ماموران حوالی ساعت 11:14 یک تماس با شماره 911 دریافت کردند.

 

دستگیری بازیگر معروف

 

پلیس گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که یک مرد 33 ساله با یک زن 30 ساله درگیر شده است. قربانی به پلیس اطلاع داد که مورد تعرض قرار گرفته است. ماموران مرد 33 ساله را بدون حادثه بازداشت کردند. مضروب از ناحیه سر و گردن جراحات جزئی داشت و با وضعیت پایدار به بیمارستان منطقه منتقل شد.

در بیانیه پلیس چندین اتهام بالقوه ذکر شده است: «خفه کردن»، «تعرض» و «آزار و اذیت».

این بازیگر اخیراً در چند فیلم بزرگ استودیویی بازی کرده است. او نقش دامیان اندرسون را در «کرید 3» بازی کرد. او همچنین اخیراً در فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک» در نقش شخصیت شرور مارول، کانگ، بازی کرد. آخرین فیلم او که در ابتدا در ساندنس نمایش داده شد، "مجله رویاها" نام دارد که قرار است از 8 دسامبر به سینماها بیاید. این بازیگر همچنین برای پیوستن به "Da Understudy" استودیو آمازون قرارداد امضا کرده است. "


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/45aa8o