پنج‌شنبه 23 فروردین 1403 - 11 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/12 19:26
حسن ریوندی
کد خبر: 12300

رازی که غول برره درباره حسن ریوندی فاش کرد | آماری تکان دهنده از درآمد حسن ریوندی!

رازی که غول برره درباره حسن ریوندی فاش کرد اینستاگرام را ترکاند.

حسن ریوندی زاده ۱ فروردین ۱۳۵۵ است. حسن ریوندی متولد سبزوار است. حسن ریوندی استند آپ کمدین، شومن و مجری ایرانی است. حسن ریوندی اولین کنسرت خنده را در ایران در برج میلاد برگزار کرد. حسن ریوندی در کنسرت های خنده، با مطرح کردن طنز های اجتماعی ، شومنی ، تقلید صدای خوانندگان و شوخی های سرگرم کننده به اجرای برنامه می پردازد. همچنین ثروت و ماشین میلیاردی این کمدین مشهور حواشی بسیاری را به وجود آورده است. در ادامه تصاویری از ثروت حسن ریوندی را مشاهده کنید.

رازی که غول برره درباره حسن ریوندی فاش کرد اینستاگرام را ترکاند.

حسن ریوندی

بیوگرافی حسن ریوندی

حسن ریوندی فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه حکیم سبزواری است ، شغل اصلی ریوندی دبیر ورزش است. استعداد تقلید صدای او از سنین کودکی شکوفا شد و همیشه از هنر ذاتی حسن ریوندی در جشن های مدرسه و محل استفاده می شد.

حسن ریوندی اوایل کودکی بین همسالان و دوستانش برنامه اجرا می کرد که خیلی مورد استقبال قرار می گرفت تا اینکه در دوران رهنمایی در جشن های مدرسه آیتم طنز انجام می داد. در سال 1370 وقتی 15 ساله بود بمناسبت دهه فجر برای اجرا در تالار شهید مفتح سبزوار اولین درآمد خود را بدست آورد، آن زمان بیشتر شبیه سازی و تقلید صدا می کرد.

ریوندی بعد از طی دوران خدمت سربازی ، حرفه ی صدا سازی و اجرا را به صورت جدی ادامه داد او از شاگردان محمد نوری است و سلفژ را زیر نظر وی آموخت. حسن ریوندی در حال حاضر به دلیل شغلش در تهران سکونت دارد. قسمت عمده‌ اجرای ریوندی طنز بداهه و سوژه‌سازی آنی است؛ به طوری که اکثر مطالب طنز در همان زمان اجرای برنامه ساخته می‌شود. ریوندی در 25 تیر 92 اولین کنسرت خنده ایران را در برج میلاد برگزار کرد.

حسن ریوندی در کنسرت های خنده، با مطرح کردن طنز های اجتماعی، شومنی، تقلید صدای خوانندگان و شوخی های سرگرم کننده به اجرای برنامه می پردازد. مدت زمان اجرای برنامه در کنسرت های خنده توسط ریوندی حدود 2 ساعت است که بدون توقف و به صورت رو در رو با تماشاچیان انجام می پذیرد.

به گفته حسن ریوندی صدایش موروثی است و مرحوم پدر بزرگش طبق گفته والدینش صدای بسیار خوبی داشته به گونه ای که وقتی در روستای خود با صدای بلند اذان می گفته اهالی روستاهای دیگر هم می شنیدند. برادر حسن ریوندی هم کار تقلید صدا را انجام می دهد.

حسن ریوندی معلم است ؟

حسن ریوندی که در دانشگاه تربیت معلم درس خوانده تعهد دبیری دارد ؛ او 18 سال سابقه دبیری ورزش دارد، می گوید به عقیده من چاشنی ورزش می تواند خنده و شادی باشد.

حسن ریوندی

عکس قبل و بعد حسن ریوندی

حسن ریوندی

حسن ریوندی و همسرش

حسن ریوندی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/45yox3