شنبه 08 مهر 1402 - 30 Sep 2023
آتش نشان | اتش نشان شهید
کد خبر: 9682

ایستگاه آتش‌نشانی خاوران به نام شهید «اوجاقی» مزین شد

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز از نامگذاری ایستگاه آتش‌نشانی خاوران به نام شهید مدافع امنیت حسین اوجاقی خبر داد.

به گزارش ستاره پارسی از تبریز، به دنبال نامه حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی رییس شورای اسلامی شهر تبریز خطاب به رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی این شورا مبنی بر مزین نمودن معابر و خیابان‌های شهر با نام شهدای گرانقدر در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و همچنین تکریم جایگاه رفیع و والای شهید امنیت حسین اوجاقی که در راه حفاظت و مراقبت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ امنیت مردم عزیزمان با فداکاری و ایثار، جانش را در طبق اخلاص قرار داده و به اسلام و انقلاب تقدیم نموده است، پیشنهاد شده تا به‌عنوان کوچک ترین وظیفه در مقابل ساحت بلند این شهید عزیز و خانواده صبورش و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت، یکی از معابر و یا اماکن شهری تبریز به نام شهید والامقام حسین اوجاقی مزین شود.

در این خصوص غلامرضا احمدی عضو شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: بنا به پیشنهاد رئیس  شورای اسلامی شهر، مبنی بر نامگذاری یکی از معابر یا اماکن تبریز به نام شهید مدافع امنیت حسین اوجاقی، ایستگاه آتش‌نشانی خاوران که روز پنجشنبه با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد تومان افتتاح می‌شود، به نام این شهید والامقام مزین می‌شود.

آئین افتتاح و بهره‌برداری از ایستگاه آتش‌نشانی شهرک خاوران با ۳۸ میلیارد تومان هزینه تملک و احداث، ساعت ۱۰:۳۰ صبح پنج شنبه هفتم مهر با حضور مسئولان ارشد استانی، شهری و شهروندان در شهرک خاوران، انتهای ۳۵ متری کمال‌الدین بهزاد در محل ایستگاه برگزار خواهد شد.

بسیجی شهید مدافع امنیت حسین اوجاقی چهارشنبه گذشته در مقابله با عناصر ضد انقلاب و منافق، به دست اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4jg9l4