شنبه 01 اردیبهشت 1403 - 20 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1399/09/06 09:31
کد خبر: 6982

سوتی جالب نعیمه نظام دوست و همسر بهاره رهنما خاطره ساز شد!+فیلم

در این ویدئو خاطره نعیمه نظام دوست را از اولین دیدار با همسر بهاره رهنما می بینید

نعیمه نظام‌دوست زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ است.  نعیمه نظام‌دوست  در تهران متولد شده است.  نعیمه نظام‌دوست  بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او دارای دیپلم علوم تجربی است.  نعیمه نظام دوست  اصالتا گیلک و اهل گیلان می‌باشد.

  

بهاره رهنما ویدئویی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که در آن نعیمه نظام دوست خاطره اولین دیدار با همسر بهاره رهنما را تعریف کرد:

 

 

 

در یک خانواده ۶ نفری بدنیا آمد چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است.

 

خاطره نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

 

نعیمه نظام دوست تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است.

  

شروع فعالیت

در سال ۱۳۷۴ به طور حرفه ای در سریال ها و فیلم ها شروع به بازی کرد و اولین تجربه رسمی او با ساعت خوش شانس مهران مدیری بود که هم منشی صحنه و هم بازیگر بود. به بهانه خاطره نعیمه نظام دوست از همسر بهاره رهنما درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

 

خاطره نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر

 

فعالیت او در سینما با دستیاری کارگردان و منشی گری پشت صحنه فیلم بر بوم زمان شروع شد، در سال ۸۶ با فیلم توفیق اجباری محمدحسین لطیفی وارد بازیگری سینما نیز شد.

 

اگر دقت کنید اکثر بازیگران شغل دومی هم برای کسب درآمد دارند چون نمی توان روی بازیگری بعنوان منبع درآمد حساب کرد به همین ترتیب من هم یک مزون کوچک لباس دارم که هر از گاهی از این طریق دوستانم را هم می بینم فعلا به اندازه یک آب باریکه درآمد برایم دارد.

 

بازیگر معروف

بازیگر معروف

در سال ۹۶ نعیمه نظام دوست با عمل اسلیو معده توانست در ماه های آینده تا ۳۵ کیلوگرم کاهش وزن بدهد.و به آرزوی دیرینه خود برسد.


خبرجنجالی:حضور جنجالی ریحانه پارسا در تیزر آهنگ جدید شادمهر عقیلی+ویدئوکپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4jreo3