چهارشنبه 30 خرداد 1403 - 19 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/26 06:15
عادل فردوسی پور | مصاحبه عادل فردوسی پور | مصاحبه عادل فردوسی پور با علیرضا جهان بخش
کد خبر: 15191

کیهان با لودر از روی عادل فردوسی پور رد شد | حواشی عادل فردوسی پور تمامی ندارد

فردوسی‌پور در گفت‌وگو با یک بازیکن تیم ملی فوتبال علاوه‌بر بیان شعاری و سیاست‌زده‌اش، رویکردی ریاکارانه و خلاف عملکرد خودش را هم اتخاذ کرد!

عادل فردوسی پور در تهران به دنیا آمد و اصالتاً از شهر رفسنجان در استان کرمان بود. عادل فردوسی پور به دلیل اجرای برنامه  نود مشهور شده است. اما به دلیل برخی مشکلات و اختلافات، عادل فردوسی پور تصمیم گرفت برنامه نود را کنار گذاشته و به جای آن، برنامه فوتبالی خود را روی شبکه های اینترنتی راه اندازی کند. عادل فردوسی پور در برنامه جدیدش محاحبه ای با علیرضا جهانبخش داشت که این مصاحبه او حواشی بسیاری را به همراه داشت. روزنامه کیهان به این مصاحبه و حرف های عادل فردوسی پور واکنش تندی را نشان داد.

 

روزنامه کیهان در یادداشتی به عادل فردوسی‌پور حمله کرد و نوشت: فردوسی‌پور در گفت‌وگو با یک بازیکن تیم ملی فوتبال علاوه‌بر بیان شعاری و سیاست‌زده‌اش، رویکردی ریاکارانه و خلاف عملکرد خودش را هم اتخاذ کرد!

 

عادل فردوسی‌پور در یک برنامه اینترنتی‌ با علیرضا جهانبخش گفت‌وگو کرد. اما این مصاحبه بیش از آنکه ورزشی و فوتبالی باشد، سیاسی و به عبارت بهتر «سیاست‌زده» بود. فردوسی‌پور در ابتدای این برنامه گفت که بعد از هفت ماه دست به برنامه‌سازی زده است، چون در این مدت عزادار حوادث پاییز سال قبل بوده! این در حالی است که برخلاف این ادعا، او در تمام این هفت ماه مانند سالیان اخیر، مشغول تولید برنامه «فوتبال 120» برای سازمان صداوسیما و گروه ورزش این سازمان به مدیریت علی فروغی (مدیر شبکه سه) بوده است و از این دستگاه حقوق می‌گرفته است! همچنان‌که وی در این مدت، مشغول تدریس در یکی از دانشگاه‌های دولتی بوده است. بنابراین، صحبت از کار نکردن به‌دلیل عزاداری، فقط یک نمایش و تظاهر نخ‌نما برای دیده‌شدن است. برخی کاربران فضای مجازی هم به این اشاره کردند که دلیل این نوع مواجهه فردوسی‌پور با جهانبخش نوعی واکنش به منزوی بودنش در جام‌جهانی اخیر بوده و خواسته به این طریق، جلب توجه کند.

علاوه‌بر این، فردوسی‌پور بعد از هفت ماه تازه یادش افتاده حرف‌هایی از مد افتاده و کهنه را مطرح کند و با لحنی عصبی، بیانی گلدرشت و شعارزده و ادبیاتی غیرحرفه‌ای مانند مجریان فرمایشی رسانه‌های بیگانه به سطحی‌ترین شکل ممکن سؤالاتی از این قبیل را پرسیده که چرا سرمربی تیم ملی فوتبال اقدام به متحد کردن بازیکنان کرد، یا چرا بازیکنان بعد از زدن گل اقدام به شادی پس از گل کردند و... نحوه سؤال پرسیدن فردوسی‌پور طوری است که بسیاری از کاربران فضای مجازی عملکرد او را با بازجویی مقایسه کرده‌اند!

 

/منبع: برترین ها


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4v5qgb