جمعه 01 تیر 1403 - 21 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/28 17:31
بازنشستگان | عیدی بازنشستگان
کد خبر: 13767

عیدی بازنشستگان واریز شد؟ | عیدی بازنشستگان چه زمانی واریز میشود؟

بر اساس اظهارات رئیس صندوق بازنشستگی کشوری، حقوق بهمن و عیدی بازنشستگان این صندوق واریز شده که طبق آخرین تصمیمات گرفته‌شده برای حق عائله‌مندی نیز 500 هزار تومان به حساب این افراد واریز شده است؛ اما برخی خبر می‌دهند که هنوز برای خیلی‌ها واریزی انجام نشده است.

به گزارش ستاره پارسی: نعمت‌الله ترکی‌ - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری - گفته روز گذشته حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق به حساب این عزیزان واریز شده و پرداخت زودهنگام یادشده‌ پیش‌تر بی‌سابقه بوده است.

 

طبق گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، علاوه بر یک میلیون و 800 هزار تومان، 500 هزار تومان نیز برای عائله‌مندی و به ازای هر فرزند تحت تکفل 200 هزار تومان تحت عنوان عیدی واریز شد.

با وجود اظهارات این مسئول صندوق بازنشستگی کشوری، گویا هنوز عیدی بسیاری از این بازنشستگان به حساب آنها واریز نشده و تنها شب گذشته حقوق این افراد پرداخت شده است و برخی رسانه‌ها نیز به آن اشاره کرده‌اند.

در نهایت عصر امروز خبرگزاری دولت به نقل از مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که عیدی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق امشب واریز می‌شود.

سال گذشته نیز رقم عیدی برای بازنشستگان یک میلیون و 500 هزار تومان اعلام شد که عیدی امسال تنها 300 هزار تومان بالاتر است و با توجه به مشکلات تورمی در سال 1401 رقم یک میلیون و 800 هزار تومانی برای عیدی بازنشستگان گوشه‌ای از مشکلات آنها را نیز حل نخواهد کرد.

 

/منبع: اکو ایران


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4vbe62