جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/06 10:51
عمو پورنگ | عمو پورنگ در فضای مجازی | غم عمو پورنگ
کد خبر: 10967

استوری عمو پورنگ بوی مرگ می دهد | عمو پورنگ غمش را با مردم به اشتراک گذاشت

عمو پورنگ با انتشار این استوری در فضای مجزای حاشیه ساز شد

داریوش فرضایی ملقب به عمو پورنگ مجری مطرح برنامه های کودک کشورمان می باشد. عمو پورنگ اسم معروف ترین برنامه آقای فرضایی می باشد که سالیان زیادی است این اسم روی ایشان مانده است. عمو پورنگ ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. در پی حوادث و اغتشاشات اخیر کشور شاهد منتشر شدند استوری های زیادی از سمت هنرمندان و افراد معروف کشور در فضای مجزای بوده ایم که نشان از حال بد آن ها نسبت به اغتشاش گران داشته است. این بار عمو پورنگ با انتشار این استوری حال بد دل خودش را با مردم به اشتراک گذاشته است.

عمو+پورنگ

از بچگی عاشق تماشای فیلم هندی بودم ، حسی که در فیلم های هندی قرار داشت از نظر من کم نظیر بود

از آنجا که علاقه زیادی به بازیگری داشتم بعد از تماشای این فیلم ها آنرا برای خواهر و برادرهایم بازی می کردم و خوراکی مثل پفک بعنوان دستمزد می گرفتم. 

دوست خیالی من

در دوران کودکی ‌ام بشدت بچه خیال‌ پردازی بودم ، تخیل من تا جایی پیش رفت که برای خودم یک دوست خیالی پیدا کردم و بیشتر وقتم را با این دوست می‌گذراندم. 

عموپورنگ

ورود به رادیو

سال 1373 وقتی 21 ساله بود بعنوان گزارشگر رادیو وارد صدا و سیما شد و رفته رفته در کارهایی چون گل پسر و ننه بلقیتس در رادیو بعنوان بازیگر ادامه داد. او سپس چندین تجربه اجرا برای بچه ها در مهدکودک ها بدست آورد.

شهرت با تلویزیون

داریوش فرضیایی در نهایت سال 1378 وقتی 26 ساله بود در مجموعه کودکی بنام تورنگ و پورنگ وارد قاب تلویزیون شد که بسیار دیده شد.

عموپورنگ

او سپس در رمضان سال 1381 برنامه مستقل خود بنام عموپ ورنگ را اجرا کرده که بسیار گل کرد و به شهرت رسید. در سال 1384 بعد از حضور امیرمحمد متقیان بعنوان مهمان در یکی از برنامه ها ، استعداد اجرای او را کشف و در کنار خود وارد ژانر کودک کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4vpxb4