جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/16 07:02
هادی چوپان | قهرمان مستر المپیا | هادی چوپان قهرمتن مستر المپیا
کد خبر: 14170

هادی چوپان به سیم آخر زد | انتقاد شدید هادی چوپان از مسمومیت ها در مدارس

هادی چوپان قهرمان مشهور کشور با انتشار یادداشت پر سر و صدایی در صفحه اینستاگرام اش به موضوع مسمومیت ها در مدارس کشور انتقاد کرده است.

به گزارش ستاره پارسیهادی چوپان متولد ۴ مهر ۱۳۶۶ در اَبنُو، شهرستان سپیدان، استان فارس است. هادی چوپان از سال ۱۳۷۹ کار پرورش اندام را آغاز نموده و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدن سازی ایران بوده است. هادی چوپان چندین دوره در مسابقات فدراسیون جهانی بدن سازی و تناسب اندام شرکت نموده و عناوین ملی و بین المللیِ مختلفی را اکتساب نموده است . هادی چوپان از ۱۳ سالگی بدنسازی را شروع کرده است و در سال های گذشته موفق شده به قله های جهانی این ورزش دست پیدا کند. هادی چوپان عضو با سابقه ی تیم ملی ایران است و با این تیم افتخار آفرینی های بزرگ و چشمگیری داشته است. 

 

با توجه به ادامه دار شدن مسمومیت های دانش آموزان دختر در مدارس کشور، انتقاد ها به این موضوع همچنان ادامه دارد.

با این وجود در روزهای اخیر روند این اعتراض ها از سوی چهره های مشهور کشور با انتشار مطالب تندی در فضای مجازی شدت بیشتری گرفته است.

در همین راستا حالا هادی چوپان آقای مستر المپیا ۲۰۲۲ جهان با انتشار یک یادداشت پر سر و صدا به این اتفاقات اعتراض کرده و تلویحا از مسئولین تقاضای کمک کرده است.

 

البته که متن ناراحت کننده و معنادار این قهرمان شیرازی با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبین شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

 

هادی چوپان

 

وضعیت عجیب و شوکه کننده دندان های هادی چوپان

بی شک هادی چوپان قهرمان پرورش اندام کشورمان در ماه های اخیر به یکی از محبوب ترین چهره های ورزشی کشور در نزد عموم مردم بدل شده است.

حتی قهرمانی شگفت انگیز این بدنساز شیرازی در مسابقات مستر المپیا سبب شده او به عنوان نامزد یکی از برترین ورزشکاران ایران هم انتخاب شود.

البته که در این روزها ابعاد گسترده این شهرت برای هادی چوپان دردسرساز شده است. چرا که فعالیت های اخیر او در فضای مجازی بیش از پیش شدت پیدا کرده و همین امر باعث شده برخی از کاربران منتقد او شوند.

در همین خصوص آقای مستر المپیا در تازه ترین فعالیت اش در صفحه اینستاگرام اش تصویری را منتشر کرده که صدای دنبال کنندگان اش را بلند کرده است.

او در این استوری با نشان دادن هر دو طرف دهان اش که اغلب دندان های اش ریخته ادعا کرده که فقط خدا می داند او یک جانباز است و به این موضوع به خاطر وطن اش افتخار می کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4y8qbm