کد خبر : 1560

در این بخش همه چیز درباره زندگی خصوصی ویکتوریا بکهام را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ ویکتوریا کَرولاین بکام (به انگلیسی: Victoria Caroline Beckham)، با نام کوتاه ویکتوریا بکام که قبل از ازدواج نام خانوادگی‌اش “آدامز” بود (به انگلیسی: Victoria Adams) زادهٔ ۱۷ آوریل ۱۹۷۴ است.ویکتوریا بکام تاجر، مدل، طراح مد، خواننده و ترانه‌سرای انگلیسی است.ویکتوریا بکام ابتدا به خاطر عضویتش در گروه اسپایس گرلز مشهور شد و بعدها ویکتوریا بکام حرفه خوانندگی را با همکاری ویرجین رکوردز و تل‌استار رکوردز ادامه داد و ویکتوریا بکام در سریال شبکه hbo به ایفای نقش پرداخت.

 

همه چیز درباره زندگی خصوصی ویکتوریا بکهام 

خانم ویکتوریا بکهام، همسر فوتبالیست مشهور انگلیسی یعنی دیوید بکهام، در حال حاضر یکی از ستارگان دنیای مد است ودر این زمینه فعالیت جدی و موفقیت آمیزی را آغاز کرده است. او به علاوه خواننده، ترانه‌سرا، نویسنده، مدل، بازیگر، طراح مد و بازرگان انگلیسی است که به خاطر عضویت اش در گروه «اسپایس گرلز» مشهور شد. او کار خودرا در دهه نود به ‌عنوان خواننده آغاز کرد.

 

ویکتوریا بکهام، پس از جدایی از اعضای گروه به ‌عنوان خواننده تک‌ خوان به فعالیت خود ادامه داد. او در دهه گذشته با راه ‌اندازی خط پوشاک و محصولات خود به صنعت مد وارد شد و موفقیت های زیادی را ازآن خود کرد. در ادامه انچه راکه باید درباره ویکتوریا و موفقیت های او در صنعت مد و فشن بدانید، برایتان آورده ایم.

 

1. او کار خودرا بعنوان مدل آغاز کرد

ویکتوریا بکام درسال 2000 برای اولین بار بعنوان مدل در هفته مدل لندن حضور یافت. پس از چند سال او تبدیل به چهره تبلیغات شرکت های معتبر جهانی مانند دولچه و گابانا، آرمانی، روبرتو کاوالی و مارک جاکوبز شد.

ویکتوریا بکهام

2. او با برندهای دیگر همکاری میکرد

قبل از این‌که ویکتوریا کلکسیون لباسهای برند خودرا درسال 2008 روانه بازار کند، با برندهای دیگر همکاری می‌کرد. در واقع اولین قدم او در دنیای مد و فشن با همکاری شرکت های عطر، جین، عینک و لباس آغاز شد. پس از سال ها همکاری با این برندها و کسب تجربه، در نهایت توانست برند خودرا ثبت کند.

ویکتوریا بکهام

3. اولین کلکسیون او کوچک اما تاثیر گذار بود

ویکتوریا اولین کلکسیون لباسهای خودرا درسال 2008 روانه بازار کرد. این کلکسیون تنها شامل 15 دست لباس بود اما همین تعداد اندک تاثیر فراوانی در صنعت مد و فشن داشت، به طوری‌که ژورنالیست ها به تحلیل محصولات او در روزنامه هایی چون «تایمز»، «وگ» و «پورتر» پرداختند.

ویکتوریا بکهام

4. او دربخش تولید فعالیت دارد

ویکتوریا تنها از نام خود برای ثبت برندش استفاده نکرد، او بدلیل علاقه ای که به مد و فشن دارد، خودش وارد عمل شده ودر مراحل تولید نیز فعالیت دارد.به گزارش پارس ناز گرچه او دراین زمینه آموزش های تخصصی ندیده است اما به اعضای تیم اش در تمام مراحل تولید کمک میکند. او دراین باره گفته: «من دوست دارم که پیشرفت کارم را ببینم، از این‌که تنها نظاره گر باشم، بیزارم.»

ویکتوریا بکهام

5. او توسط سلبریتی ها حمایت می‌شود

نه تنها خود ویکتوریا، بلکه ستاره های دیگری چون کیت وینسلت، گوئینت پالترو، کیم کارداشیان، بیانسه و… نیز لباسهای برند وی را به تن می‌کنند. در واقع او با داشتن حمایت های چنین ستاره هایی، نگران هیچ چیز نخواهد بود.

ویکتوریا بکهام

6. او جوایز بسیاری را دریافت کرده است

ویکتوریا در صنعت مد و فشن جوایز زیادی را دریافت کرده است که از جمله انها می‌توان به برنده برند سال در جوایز فشن بریتانیا درسال 2011 و 2014 و همچنین لوکس ترین برند بریتانیا درسال 2015 اشاره کرد.

ویکتوریا بکهام

7. او موفق به دریافت نشان امپراتوری بریتانیا شد

درسال 2017، ویکتوریا بکام بدلیل کمک به صنعت مد و انجام کارهای خیرخواهانه، موفق به دریافت نشان امپراتوری بریتانیا با نام «gong» شد. این نشان از سمت ملکه انگلیس به او اعطا شد که خود یکی از ارزشمندترین نشان ها می‌باشد.

ویکتوریا بکهام

8. پیشرفت او در استخدام نیرو چشمگیر است

ویکتوریا کار خودرا تنها با 3 نیرو آغاز کرد اما در انتهای سال 2017، حدود 180 نفر رابه بخش های مختلفی چون طراحی، تولید و فروش شرکت خود اضافه کرد. در حال حاضر محصولات او در 50 کشور ودر 400 فروشگاه به فروش می‌رسند.

ویکتوریا بکهام

9. او کلکسیون لوازم آرایش خودرا روانه بازار کرد

درکنار تولید پوشاک، ویکتوریا در سال‌های اخیر وارد صنعت لوازم آرایش نیز شد. او 2 کلکسیون از لوازم آرایش رابا همکاری برند «Estee Lauder» روانه بازار کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.

ویکتوریا بکهام

10. او با برندهای ورزشی همکاری می‌کند

ویکتوریا در زمنیه های مختلفی از مد و فشن فعالیت دارد. بعنوان مثال او با برندهای لباس ورزشی مانند ریبوک نیز همکاری داشته است. او در ماههای اخیر، در همکاری با این شرکت محبوب، کلکسیونی از لباسهای ورزشی زنانه را تولید و روانه بازار کرد.

ویکتوریا بکهام

11. او 2 کتاب منتشر کرده است

ویکتوریا کتاب زندگینامه خود با نام « Learning to Fly» را درسال 2001 چاپ کرد. کتاب دیگر او با نام « That Extra Half an Inch: Hair, Everything in Between» درسال 2016 منتشر شد که در مورد دنیای مد و فشن است. هر دوی این کتاب ها جذابیت زیادی برای خوانندگان داشته و به خوبی به فروش رسیده اند.

ویکتوریا بکهام

12. او کلکسیونی از کیف های دستی دارد

ویکتوریا علاوه بر کیف های دستی برند خودش، کلکسیونی از برندهای دیگر مانند دولچه و گابانا یا شنل را نیز دارد. طبق گزارشات، کلکسیون کیف های هرمس او به تنهایی بیش از 2 میلیون دلار می ارزد.

ویکتوریا بکهام

13. وکتوریا یک زن خوش خنده بود

اگر به تصاویر قدیمی تر ویکتوریا نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که او در اکثر عکس هایش لبخند به لب دارد. در واقع او نه تنها خوش خنده بلکه شوخ طبع نیز بود. به قول یکی از طراحان او: «فشن خنده را از ویکتوریا دزدید!»

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام ستاره دنیای مد و فشن

خاطرات جالب دیوید بکهام از نحوه خواستگاری کردن از همسرش

«دنیای من، دیوید بکام» عنوان کتابی است که در آن دیوید بکام داستان زندگی خودش را روایت کرده است. شاید با تورق این کتاب و کنکاش در زندگی این فوتبالیست بتوان به ابعاد کمتر شناخته شده این شخصیت جنجالی پی برد.

 

مرتضی یاسری نیا با بازخوانی و یادآوری بخش های مهم کتاب زندگینامه دومین بازیکن برتر سال ۱۹۹۹ جهان، به شخصیت شناسی دیوید بکام پرداخته است که بخش‌های برگزیده رابه نقل از «اعتماد» در ادامه می خوانید.

 

ویکتوریا بکهام

آن دیوار بلند بی اعتمادی

بکام در مقدمه کتاب «دنیای من، دیوید بکام» حوادث رخ داده در جام جهانی ۱۹۹۸ را دلیل تکامل شخصیتی خود می پندارد.به گزارش پارس ناز او که آن زمان سال های ابتدایی دهه سوم زندگی خودرا پشت سر می گذاشت، پس از اخراج در بازی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها مقابل آرژانتین مورد غضب میلیونها انگلیسی قرار گرفت و آن قدر به قول مشهور پوست کلفت شد که دیگر به خاطر یک نیمکت نشینی ساده جمله مورد تمسخر رسانه های جزیره را تکرار نکند.

 

بکس پس از عدم حضور در بازی اول سه شیرها در جام ۱۹۹۸ مقابل تونس از دل شکستگی و پس گرفتن علاقه اش به گلن هادل، سرمربی وقت تیم ملی انگلیس که تا آن مقطع یکی از اسطوره هایش بود، گفت. دیوار بی اعتمادی از همان روزها مرتفع تر شد. برای پی بردن به تاریخ احداث این دیوار باید به کمی عقب تر بازگردیم: زمانی بکس از فرط بی توجهی پدری عشق فوتبال و مادری خانه دار در ۱۴ سالگی به فکر جدایی از والدینش افتاد.

 

 

ماجراهای او در خانه های مجردی از اخراج های متعدد بدلیل اشتباهات دوستان هم اتاقی اش گرفته تا اولین تجربه نوشیدن مشروبات الکلی داستان هزارو یک شب است. بکس درپس تمام این ماجراها به همه ی سوءظن داشت تا این‌که یک اتفاق بعد دیگر شخصیت وی را نمایان ساخت: خجالتی بودن!

بیوگرافی ویکتوریا بکهام + همه چیز درباره زندگی خصوصی و همسرش

خواستگاری

بین دو نیمه یکی از بازی های منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس، گروه موسیقی اسپایس گرلز و شخص ویکتوریا آدامز «خواننده کاملامتوسط گروه» در جایگاه ویژه آماده خوشامدگویی به بازیکنان میزبان می‌شوند. بکام با خجالت تمام بلافاصله پس از احوالپرسی از جمع فرار میکند. ضعف او مقابل ویکتوریا دراین جملات کلیدی کتاب رخ می نماید: «وقتی در رستوران ازاو خواستگاری کردم، گفت روی زمین زانو بزن و این جملاتی که همین حالا گفتی را تکرار کن.

 

من اینکار را انجام دادم. او نپذیرفت و گفت این حرکت را تکرار کن. دوباره زانو زدم و او پیشنهاد مرا قبول کرد.» این پذیرفتن همانا و داستان های هزارو یک شب متعاقب همان. شخصیت نه چندان نیرومند بکام زیر سایه اقتدار همسر انحصارطلب او پنهان ماند و عدد هفت سابق من یو به هر سو که ویکتوریا خواست کشیده شد. یک‌بار از سرآلکس فرگوسن، پرافتخار ترین مربی تاریخ معاصر فوتبال درباره خانم آدامز پرسیدند و او در جواب گفت:

 

ویکتوریا بکهام

«اگر اسلحه یی با تنها دو گلوله داشته باشم، اولی رابه سمت ونگر و دیگری رابه سوی ویکتوریا شلیک میکنم. آدامز، بکام را نابود کرد.» خجالتی بودن و وابستگی به اولین انسان قابل اعتماد زندگی تا حدود زیادی زندگی دیوید را زیر سوال برد. چند سال قبل یک روان شناس گفت از نوع لبخند زدن دیوید و ویکتوریا و با تحقیق درباره این ژانر ژست گرفتن، متوجه شده این زوج برخلاف انچه ادعا میکنند، اصلااز بودن درکنار هم لذت نمیبرند.

 

 

تا ابد حرفه ایی
شاید برای موخره این مطلب نتوان سوژه یی بهتر از خصوصیت انکارناپذیر بکس یافت. بکام عصیانگر سال ۱۹۹۸، بکام طلایی سال ۱۹۹۹، بکام ابرو شکافته، بکام ناکام یورو ۲۰۰۴ و این بکام خوشحال در امریکا، همیشه حرفه یی بوده است.

 

اگر نبود پس از تحویل بازوبند کاپیتانی، برای دعوت شدن به تیم ملی اعلام نمیکرد حاضر است جلوی کاپلو زانو بزند. اگر حرفه ایی نبود در محیط پررخوت فوتبال امریکا اعلام نمیکرد هنوز مایل به بازی در تیم ملی انگلیس است.

 

ویکتوریا بکهام

مانیفست او در کتاب زندگینامه اش گویای همه ی تعاریف بالاست: در زندگی هیچ چیز بهتر از این نیست که از حیطه مورد علاقه ات پول دربیاوری. تا آنجا که به زندگی بکام مربوط می‌شود، این جمله یکی از شخصیت های کتاب «خدانگهدار گاری کوپر» کوچک ترین کاربردی ندارد: «همین که مزه زندگی زیر زبانت مزه کرد، فاتحه عصیان خوانده میشود.» بکام به شهادت کتاب زندگینامه اش بارها و بار ها مزه خوشی زندگی را چشید.

 

ولی عصیان دوست داشتنی قهرمانان شکستنی و البته دوست داشتنی عصر ما را حفظ کرد: چه با آن لگد شوم سال ۱۹۹۸ و چه با این روحیه مثال زدنی درسال های پایانی دوران حرفه یی.

 

ارسال نظر