کد خبر : 3574

نیکا فرقانی این عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد

به گزارش ستاره پارسی :

نیکا  فرقانی  متولد 8 مرداد 1383 میباشند.نیکا فرقانی در تهران زاده شدند. نیکا فرقانی ساکن سوئد هستند.نیکا فرقانی خواهر دوقلوی سارا فرقانی است و هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، و نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

 


اخبار جدید:

دابسمش جنجالی نیلوفر شهیدی و همسرش در ماشین لاکچریشان+فیلم

 


 

 

نیکا فرقانی این عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

 

تصویر

 

بد نیست درباره سارا و نیکا فرقانی اصل بیشتر بدانید

 

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

 

سارا و نیکا فرقانی اصل

 

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

 

سارا و نیکا

 

سارا و نیکا

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

 

سارا و نیکا فرقانی اصل

 

منبع:ساعدنیوز

ارسال نظر