کد خبر : 5519

سریال زمین گرم هر شب از شبکه سه سیما پخش می شود.

سریال زمین گرم هر شب از شبکه سه سیما از ساعت 20:45 دقیقه پخش می شود. سریالی که کارگردانی آن بر عهده سعید نعمت الله است .

اخبار فرهنگ و هنر- سعید نعمت الله پیش از کارگردانی سریال زمین گرم نویسندگی کارهای زیادی را برای صدا و سیما نوشته است که از جمله می‌توان به «رستگاران»، «جراحت»، «شیدایی»، «مادرانه»، «عقیق» و «برادرجان» اشاره کرد.​

نعمت‌الله در مجموعه جدید خود، نویسندگی و کارگردانی را برعهده دارد.

 

داستان سریال زمین گرم

سریال زمین گرم درامی زیبا با پس‌زمینه‌های مذهبی است. در خلاصه داستان آن آمده است: بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند...

 

بازیگران سریال زمین گرم

در این مجموعه بازیگرانی چون مرجان شیرمحمدی ، علیرضا خمسه ، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی ، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش‌زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی، وحید فعال و… حضور دارند.

 

بازیگران سریال زمین گرم

 

سریال زمین گرم چند قسمت است؟

سریال 30 قسمتی که برای پخش از شبکه سوم سیما آماده می‌شود؛ با لحنی متفاوت از"جراحت" و "برادرجان"، ادامه‌ای از سه‌گانه سعید نعمت‌اله در همان فضای برادرانه و خانواده است.

 

ساعت تکرار سریال زمین گرم

تکرار سریال نفس گرم پس از پخش در ساعت 20:45 در ۳۰ دقیقه بامداد، ۹ و ۵۰ دقیقه صبح  و ۱۴ و ۴۵ دقیقه روز بعد است.

 

ساعت پخش و تکرار سریال زمین گرم

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍