کد خبر : 8931

گاف +18 مهمان ویژه برنامه صدا و سیما همه را مجریان را میخکوب کرد.

صدا و سیما برای بار چندم در یکی از برنامه های خود شاهد گاف بزرگی بود. پربار بودن برنامه های صدا و سیما برای فرهنگ سازی جامعه بسیار مهم است. به تازگی مجری های برخی از برنامه های صدا و سیما و کارشناسان مربوط صحبت های عجیبی را مطرح می کنند. به تازگی کارشناس در برنامه صدا و سیما درباره بوسیدن و بغل کردن زوجین صحبت کرد.

توصیه های کارشناس صدا و سیما درباره عشق زن و شوهرها

توصیه های یک کارشناس در برنامه صدا و سیما درباره بوسیدن و بغل کردن همسر سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

این کارشناس در برنامه زنده تلویزیون گفت : پیش آمده که خانم مادرشوهرش را دعوت کرده و همسرش تازه 3 روز بعد یادش افتاده و تشکر کرده است. خب چه زیباست همان لحظه همسر از پشت شانه های خانم را بگیرد و ببوسد و از او تشکر کند.

صدا و سیما اخیرا در زمینه دانش خانواده تعارفات گذشته را کنار گذاشته و اقدامات بی سابقه ای را برای آموزش زوجین به کار می گیرد (شاید این تصویر به دلیل بالا رفتن آمار طلاق در جامعه است که رسانه ملی باید نقش خود را برای بهبود روابط زناشویی ایفا کند).

یکی از جنجالی ترین صحنه های صدا و سیما برنامه ای در شبکه سلامت برای عادت ماهانه در خانم ها بود که حاشیه هایی زیادی را به همراه داشت.

با اینکه انتشار و تولید این برنامه ها کمک شایانی به دانش خانواده می کند ولی هنوزم افراد زیادی منتقد رویکرد جدید صدا و سیما هستند و ان را توصیه های مستهجن و خلاف دین می دانند.

 

ارسال نظر