کد خبر : 998

خودروی لاکچری علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی

تصویری از خودروی شخصی علیرضا بیرانوند لکسوس NX یک کراس اوور کامپکت لوکس و لاکچری را در ادامه ببینید

خودروی لاکچری  علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی

به گزارش ستاره پارسی؛ علیرضا صفر بیرانوند زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ است.علیرضا بیرانوند در سرابیاس متولد شده است. علیرضا بیرانوند بازیکن فوتبال اهل ایران است.علیرضا بیرانوند در پست دروازه‌بان برای باشگاه پرسپولیس و تیم ملی ایران بازی می‌کند.علیرضا بیرانوند به مدت چهار فصل از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ بهترین دروازه‌بان لیگ برتر ایران و نیز در سال ۲۰۱۹ مرد سال فوتبال ایران شده‌ است.

علیرضا بیرانوند چهار فصل از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ بهترین دروازه‌بان لیگ برتر ایران و نیز در سال ۲۰۱۹ مرد سال فوتبال ایران شده‌است. بیرانوند در فصل ۱۳۹۵–۱۳۹۶ با قراردادی ۲ ساله به باشگاه پرسپولیس پیوست. وی در ۲۷ اردیبهشت ۹۵ قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست و مدتی بعد این قرارداد را به مدت پنج سال یعنی تا سال ۱۴۰۰ تمدید کرد در ادامه خودروی شخصی علیرضا بیرانوند را ببینید

خودروی شخصی علیرضا بیرانوند

لکسوس NX یک کراس اوور کامپکت لوکس است که نخستین بار در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک محصول کاملا جدید معرفی شد تا لکسوس در این کلاس یک نماینده داشته باشد. این لکسوس در دو مدل با موتور‌های مختلف در بازار ایران عرضه شد که یکی موتور توربو و دیگری قوای محرکه هیبریدی دارند.

لکسوس NX در حال حاضر تنها در نمونه‌های دست دوم قابل خریداری است چراکه واردات آن همراه با ممنوعیت واردات خودرو به کشور متوقف شد. حالا دروازه بان مشهور فوتبال ایران نیز یک نمونه از این خودرو را خریداری کرده است. علیرضا بیرانوند بازیکن ملی پوش باشگاه پرسپولیس این روز‌ها با یک خودرو لکسوس NX۲۰۰ رفت و آمد می‌کند. قیمت این خودرو در بازار نزدیک به یک میلیارد تومان است.

علیرضا بیرانوند و خودرو شخصی اش

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ