کد خبر : 6153

ریحانه پارسا با گذاشتن پستی در اینستاگرام مهر تائیدی بر رابطه خود و محسن افشانی زد.

محسن افشانی   بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون است.محسن افشانی با سویل خیابانی ازدواج کرده است که ماجرای ازدواج آنها بسیار پر حاشیه بود.محسن افشانی بارها در فضای مجازی به همراه همسرش اقدام به انتشار کیلیپ های خلاف عرف جامعه کرده است.به تازگی نیز خبر طلاق محسن افشانی و همسرش همه را شوکه کرده و حواشی بسیاری را برای این زوج به وجود آورده است.


خبرجنجالی:دفاع حدیثه تهرانی و همسرش از مهراد جم/آنها خبر مهاجرتشان را دادند+فیلم جنجالی


لایو ریحانه پاراسا با محسن افشانی / آنها وارد رابطه شد + فیلم

 

 ریحانه پارسا پس از جدایی از مهدی کوشکی همسر سابقش یک  پست جنجالی  در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که  این پست جنجال زیادی  آفرید و پس از این پست طرفداران ریحانه پارسا گمان کردند که ریحانه با محسن افشانی وارد رابطه عاطفی شده است اما  محسن افشانی  به این پست واکنش نشان داد.


خبرداغ:پویان مختاری تحت تعقیب پلیس ایران قرار گرفت+عکس و جزئیات پرونده او


واکنش محسن افشانی به پست جنجالی ریحانه پارسا

محسن افشانی  پس از پست  ریحانه پارسا  چند استوری منتشر کرد که نشان می دهد ریحانه پارسا و محسن افشانی وارد رابطه کاری شده اند همچنین محسن افشانی از مردم و طرفداران خود درخواست کرد که به شایعات توجهی نکنند تا آینده ریحانه پارسا به تباهی کشیده نشود.

فیلم جدید ریحانه پارسا چیست ؟

محسن افشانی  با تاکید بازیگری  ریحانه پارسا  در یک فیلم سینمایی جدید از مردم در خواست کرد تا منتظر لایو خود با ریحانه پارسا پس از رسیدن طرفدارانش در پیج  اینستاگرام  به یک میلیون نفر باشند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍