کد خبر : 7068

رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تلویزیون ایران با مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی ازدواج کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

رعنا آزادی ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است.رعنا آزادی ور با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد.رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.رعنا آزادی ور به تازگی با مهدی پاکدل ازدواج کرده است.


خبرداغ:سارا و نیکا علت اصلی مهاجرتشان را فاش کردند!+فیلم


که به تازگی با  مهدی پاکدل  ازدواج کرده، بازیگر مطرح سینمای ایران است که با بازی در فیلم مارمولک وارد دنیای حرفه‌ای بازیگری شد و در چهارراه استانبول هم با مهدی پاکدل هم بازی بود خبر ازدواج این زوج را  عاطفه رضوی  اعلام کرد.

بیوگرافی رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور  در سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم مارمولک ساخته کمال تبریزی به سینمای ایران معرفی شد، در آن فیلم او با بزرگانی همچون پرویز پرستویی هم‌بازی بود. او پس از یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد.  رعنا آزادی‌ ور  با بازی در فیلم پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد. او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود. همچنین او در فیلم خانهٔ دختر هم نقش شخصیت اصلی فیلم (سمیرا) را به عهده دارد.

 

رعنا آزادی ور و همسرش

 

ازدواج رعنا آزادی ور مهدی پاکدل

اولین تجربه همکاری  رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل  به فیلم محمدرسول الله ساخته مجید مجیدی باز می‌گردد. اما این دو سینماگر در یک بازه زمانی چند همکاری داشتند و همین مسئله آن‌ها را به یکدیگر نزدیک کرد. این نزدیکی باعث شد تا شایعاتی پیرامون ازدواج این دو نفر شکل بگیرد.

این شایعات شب گذشته با اعلام خبر رسمی ازدواج این دو نفر توسط  عاطفه رضوی  به صورت رسمی اعلام شد.


خبرجنجالی:جدایی ناگهانی سام درخشانی و همسرش همه را شوکه کرد!+عکس


عاطفه رضوی

 

عاطفه رضوی کیست؟

عاطفه رضوی، همسر  حسین پاکدل  و حسین پاکدل برادر بزرگ‌تر  مهدی پاکدل  است. رضوی هم مانند خانواده همسرش در هنر فعال است و بیشتر کار گریم و طراحی چهره انجام می‌دهد؛ با این حال به بازیگری هم علاقه داشته و در ۱۳ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده است. عاطفه رضوی خواهر بهروز رضوی است و همسر اول مهرداد شکرابی بود که به دلایلی بعد از مدتی از هم جدا شدند. وی بعد از آن با حسین پاکدل ازدواج کرده که از وی صاحب یک فرزند دختر به نام «صبا» است.

 

رعنا آزادی ور اینستاگرام

 

فیلم سینمایی با بازی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل  نسبت به  رعنا آزادی ور  تجربه و سابقه بیشتری در سینما دارد و آثار بیشتری بازی کرده است. اما این دو نفر در دو اثر همبازی بودند؛ چهارراه استانبول به کارگدانی مصطفی کیایی و محمدرسول الله به کارگردانی مجید مجیدی. بسیاری از منتقدان سینما چهارراه استانبول را بهترین نقش آفرینی پاکدل می‌دانند. از طرفی آزادی ور کارنامه قابل دفاعی دارد و با کارگردانان مطرحی از جمله اضغر فرهادی در فیلم درباره الی و هومن سیدی در خشم و هیاهو همکاری کرده است.

رعنا آزادی ور  در محمد رسول الله نقش «ام جمیل» را بر عهده داشت و مهدی پاکدل نقش «ابوطالب» را ایفا می‌کرد. اُمّ جَمیل بنت حرب همسر ابولهب و خواهر ابوسفیان و عمّهٔ معاویه، و دشمن و آزاردهنده پیامبر اسلام است. مطابق برخی منابع، نام کامل او «أروی بنت حرب ابن امیّه» است.

 

ازدواج مهدی پاکدل

 

نقش همایون شجریان در ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

آلبوم رگ خواب  همایون شجریان  که در اسفندماه سال ۱۳۹۵ منتشر شد، شامل یک قطعه به نام ابر می‌بارد بود. ابر می‌بارد موزیک ویدئویی عاشقانه داشت که نقش اصلی آن را  رعنا آزادی ور  و  مهدی پاکدل  بازی می‌کردند. این موزیک ویدئو این روزها حسابی دست به دست شده و برخی به شوخی و جدی از نقش این موزیک ویدئو و آهنگ همایون شجریان در ازدواج این زوج می‌گویند.

  

واکنش بهنوش طباطبایی به ازدواج مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی  همسر سابق  مهدی پاکدل  تاکنون هیچ واکنش مستقیمی به ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور نشان نداده، اما ساعاتی پس از اعلام رسمی ازدواج آزادی ور و پاکدل، استوری از عدالت اجتماعی در اینستاگرام خود منتشر کرد!

ارسال نظر