کد خبر : 7511

در شبکه های اجتماعی شایعه شده است سارا و نیکا در پارتی های شبانه حضور دارند و عکس های نامتعارفی از این دو بازیگر پخش شده است، این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند.

به گزارش ستاره پارسی :

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 میباشند.سارا و نیکا فرقانی اصل در تهران زاده شدند.سارا و نیکا فرقانی اصل ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا فرقانی اصل این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند،سارا و نیکا فرقانی اصل در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.


خبرداغ:
 

گریه سارا و نیکا بخاطر کنار گذاشته شدن از پایتخت در لایوشان+فیلم جنجالی


در شبکه های اجتماعی شایعه شده است سارا و نیکا در پارتی های شبانه حضور دارند و عکس های نامتعارفی از این دو بازیگر پخش شده است، این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند و در سوئد زندگی می کنند و شایعه ایی بیش نیست.​​​

لو رفتن فیلم رقص سارا و نیکا در پارتی با گریم جوکر! سارا و نیکا سریال پایتخت در حالیکه با گریمی عجیب در یک پارتی حضور داشتند و فیلمشان لو رفت. ویدیو سارا و نیکا فرقدانی بازیگران دوقولوی سریال پایتخت روز گذشته در یک ماشین با دو پسر در شبکه های مجازی منتشر شده بود.

 

* به دلیل مسایل اخلاقی از انتشار ویدیو ها معذوریم ... 

 

این در حالیست که منفی ترین کار این دوقولوها در مجموعه سریال های پایتخت تقلب آنها در سری پنجم این سریال بود! پیشتر فیلمی از این دو در حال کشیدن قلیان نیز منتشر شده بود.


خبرداغ:سانسور حرف های18+نوید محمدزاده در برنامه شهاب حسینی جنجالی شد+فیلم

با انتشار این ویدیو بسیاری از کاربران فضای مجازی واکنش های جالبی داشته اند بسیاری از این واکنش ها حول کاراکتر نقی معمولی در سریال پایتخت می گردد. کاربران شبکه های اجتماعی نوشته اند آیا نقی خبر دارد سارا و نیکار کجا هستند!

 

فیلم رقص سارا و نیکا در پارتی

اخیرا ویدیویی از سارا و نیکا سریال پایتخت در فضای مجازی منتشر شده است که جنجال به پا کرده است البته سارا و نیکا و خانواده فرقانی در مورد این ویدیو ها هنوز هیچ واکنشی نشان نداده اند.

 

در روزهای اخیر و همزمان با پخش سریال پایتخت در شبکه های اجتماعی شایعه شده است سارا و نیکا در پارتی های شبانه حضور دارند و عکس های نامتعارفی از این دو بازیگر پخش شده است، این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند و در سوئد زندگی می کنند و به نظر می‌رسد این تصاویر و ویدیوها معتبر نباشند.

 

فیلم و عکس های سارا و نیکا لب دریا:

دوقلوهای حاشیه ساز پایتخت که به تازگی به انتشار عکس های نیمه عریان خود در استخر در  فضای مجازی  واکنش تندی نشان دادند.

 

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران، ایران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد.

 


خبرداغ:
 
 
پس از پایان فصل دو سریال پایتخت سارا و نیکا به همراه پدر و مادرشان به سوئد مهاجرت کردند تا در این کشور ادامه تحصیل دهند.

سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا در کنار پدر و مادرشان

 

اولین تجربه بازیگری سارا و نیکا

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

 

ارسال نظر