کد خبر : 8179

بی‌بی‌سی فارسی در جدیدترین تحرکات خود، تصویر لباده حسن روحانی را که روی پارچه آن «ساخت ایتالیا» نوشته شده بود، بهانه‌ای کرد تا با آن نظام اسلامی و رهبری را مورد هجمه قرار دهد.

به گزارش ستاره پارسی :

این رسانه سلطنتی در یک پست اینستاگرامی تصاویری از برخی مسئولان دولتی را ردیف و در انتها تصویری از رهبر انقلاب مقابل یک خودرو را منتشر کرد و ایشان را متهم به تجمل گرایی کرد.


خبرداغ:مصدومیت احمدرضا عابدزاده در "همرفیق" لورفت + فیلم

ماجرای خودروی لوکس چیست؟

خودرویی که BBC فارسی سعی کرده به واسطه آن رهبر انقلاب را تجمل گرا معرفی کند مربوط به پروتکل تشریفاتی اجلاس سران غیرمتعهدها در سال ۱۳۹۱ در تهران بود؛ یعنی خودرویی که در تصویر مشخص است و رهبر انقلاب از آن پیاده شدند خودروی ایشان نیست و همان مدل خودرویی بود که برای سایر مهمانان از آن استفاده شده بود.

 

واکنش یک نماینده به مارکِ قبای حسن روحانی

واکنش یک نماینده به مارکِ قبای حسن روحانی

 

برخلاف این ادعاها، مدل خودروی تشریفات مقام معظم رهبری، مربوط به دهه ۱۹۷۰ بوده که چند سال پیش به دلیل مستهلک شدن آن را تعویض کردند و مدت ها است که خودروی مدل سال ۱۹۹۰ (یعنی ۳۰ سال پیش) را در اختیار دارند.

در ادامه تصاویری از ساده زیستی رهبر انقلاب را که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی در این سال ها قرار گرفته است، مشاهده می کنید.

 


تصویر

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    ساده زیستی رهبر انقلاب زبان زد خاص وعام است ایشان بخواهند همهچی برای ایشان فراهم است اما ابشان دنیا را سه طلاقه کرده اند مثل جدشان حضرت علی ولذت را ساده زیستی می برند نه در تجملات بی بی سی کثیف و مزدور چشم دیدن ایشان را ندارد پس کوربشود ونبیند