کد خبر : 8237

سپند امیرسلیمانی بعد از 3 سال از ماجرای طلاقش گفت.

به گزارش ستاره پارسی :

 سپند امیرسلیمانی  بازیگر سینما و تلویزیون در آذر ماه ۱۳۵۶ در تهران و در خانواده‌ای هنرمند متولد شد. پدر او سعید امیرسلیمانی بازیگر قدیمی و مشهور تلویزیون و سینماست و خواهرش کمند امیر سلیمانی نیز از بازیگران خوب سریال‌های تلویزیونی به حساب می‌آید. سپند امیر سلیمانی در شهریور ۱۳۸۹ با مارال آراسته ازدواج کرد. آن‌ها ازدواجی ساده، ولی عاشقانه داشته و تنها با ۷ سکه مهریه با هم ازدواج کردند. اما این ازدواج چندان طولانی نبود و پس از چند سال سپندامیرسلیمانی  در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که مدتی است تنها زندگی کرده و از همسرش جدا شده است.سپند امیر سلیمانی علاقه زیادی به شعر و موسیقی داشته و ۶ ساز می‌نوازد.


خبرداغ:پشت پرده عکس های بی حجاب دختر ملایری دردسر ساز شد!

سپند امیر سلیمانی در آخرین مصاحبه اش اعلام کرد که در سال 93 از همسرش جدا شده است.

 

08767646-823e-4e4a-97b1-822caf2f1434

 


خبرداغ:سریال گاندو باعث ناراحتی تیم رئیس جمهور شد!

 

پدر سپند امیر سلیمانی

سعید امیرسلیمانی (زاده 17 آبان 1321 – تهران) بازیگر اهل ایران است. وی پدر سپند امیرسلیمانی و کمند امیرسلیمانی بازیگران سینما و تلویزیون است.
زمینه فعالیت :بازیگر
ملیت :ایرانی
تولد :17 آبان 1321
تهران
سال های فعالیت :1351 تاکنون
فرزندان :سپند امیرسلیمانی – کمند امیرسلیمانی
 

خواهر سپند امیر سلیمانی

کمند امیرسلیمانی (زاده 1352) بازیگر ایرانی، متولد شهر تهران و فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1376 می باشد.
کمند امیرسلیمانی با ورقا عامری ازدواج کرده است و این زوج صاحب یک فرزند پسر بنام ایلیا هستند
 
 

سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی و کمند امیرسلیمانی
 

همسر سپند امیر سلیمانی

مارال آراسته همسر سپند امیر سلیمانی مهندس پلیمر است ودستی هم در عالم هنر دارد او نقاش قابلی است و پیانو را به خوبی می نوازد
 

نحوه ی آشنایی سپند امیر سلیمانی وهمسرش

سپند امیر سلیمانی :در یک جمع خانوادگی در 4 آبان 1385 با هم آشنا شدیم. آن هم زمانی که قرار نبود من و مارال در آن جمع حضور داشته باشیم. در آن زمان تازه سریال «نرگس» که از تلویزیون پخش می شد، به پایان رسیده بود و من سر فیلمبرداری «اخراجی های 1» بودم. در آن جمع یکدیگر را دیدیم و به هم معرفی شدیم. این موضوع را در میان خانواده هایمان نیز مطرح کردیم. هدف اصلی ما ازدواج بود، اما عجله نکردیم. شاید چون بازیگرم فکر می کردم باید آمادگی پذیرش نقش تازه را داشته باشم. در نهایت 20 شهریور 89 با هم ازدواج کردیم
بر خلاف تصور بسیاری از مردم اتفاقاً مراسم خواستگاری ما بسیار ساده برگزار شد و فقط تاریخ عروسی را در این روز مشخص کردیم. جالب اینجاست که در مورد مهریه در آن روز صحبتی نشد و در روز عقد از من سوال شد که مهریه چقدر است؟ با مارال صحبت کردم و او گفت:7 سکه خوب است و من هم پذیرفتم.
ارسال نظر