کد خبر : 8321

صحبت های سجاد عبادی همسر ازاده نامداری در دادگاه

به گزارش ستاره پارسی :

سجاد عبادی  فرزند رحیم عبادی و فریده ماشینی است. سجاد عبادی تنها پسر خانواده است و فقط یک خواهر دارد.سجاد عبادی  متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی است. وی سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی(غیردولتی) مهرالبرز است؛ یعنی همان دانشگاهی که پدرش قائم مقام آن است!


خبرداغ:علت قتل عجیب آزاده نامداری فاش شد + جزئیات

سجاد عبادی  در خصوص زندگی عاشقانه اش با  آزاده نامداری  حرف زد.

​ عصر شنبه 7 فروردین امسال بود که پیدا شدن جسد  آزاده نامداری  در برج مهستان منطقه سعادت آباد یکی از تلخ ترین پرونده های نوروز 1400 بود که با حاشیه های زیادی همراه بود.

پدر و مادر آزاده با توجه به بی پاسخ بودن تماس هایشان نگران او شدند و وقتی پای در خانه دخترشان گذاشتند با  جسد  آزاده نامداری روبرو شدند و همین کافی بود تا بازپرس  حبیب الله صادقی ، همراه  قاضی شهریاری   دادستان جنایی  و تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه تیم تشخیص هویت پای در صحنه جرم گذاشتند.

بررسی های صحنه جرم هیچ اثری از به  قتل  رسیدن آزاده نامداری نبود و تنها فرضیه در صحنه جرم خودکشی این مجری تلویزیونی بود که بازپرس پرونده برای بررسی های بیشتر دستور داد تا جسد آزاده نامداری به پزشکی قانونی منتقل شود.

علت مرگ آزاده نامداری مشخص شد

پزشکی قانونی پس از 8 روز علت مرگ را مسمومیت دارویی اعلام کرد و با توجه به دست نوشته ای که از  آزاده نامداری  در خانه اش پیدا شد که در متن آن با دخترش صحبت کرده بود و گلایه هایی داشت و در خصوص تقسیم اموالش حرف زده بود که پررنگ ترین فرضیه با این مدارک پلیسی احتمال خودکشی را پیش روی پلیس قرار داده است.

 

زندگی عاشقانه  آزاده نامداری

همسر آزاده نامداری صبح یکشنبه 15 فروردین ماه در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و در اظهاراتش با ناراحتی زیادی عنوان کرد: من به عنوان شوهرش همیشه او را حمایت می کردم و زندگی عاشقانه ای داشتیم و هنوز نمی توانم مرگ آزاده نامداری را باور کنم و نمی دانم چطور با این غم زندگی کنم.

برخی ها گفته اند ما با هم اختلاف داشتیم، آزاده دشمنان زیادی داشت که این داستان ها را برای ما اعلام کردند ما هم مثل همه زندگی های مشترک و زنان و مردان که برخی مواقع با هم دچار اختلاف می شوند اختلاف پیدا می کردیم اما اختلافاتمان شدید نبود که بخواهیم با هم قهر کنیم یا درگیر شویم.


خبرداغ:عفو رهبری باعث آزادی 6 مدلینگ از زندان شد + بیوگرافی

سجاد عبادی گفت: مرگ آزاده نامداری یک اتفاق بود و احساس می کنم او در خوردن قرص هایش ناخواسته زیاده روی کرده است . نمی دانم به گندم، دخترم وقتی بزرگ شد چه جوابی بدهم.

وی افزود: من وقتی همراه گندم به سفر رفتیم با  آزاده  در تماس بودم و حتی به او گفتم که به خانواده ات اطلاع بده که همراه ما نیامدی ... .

خانه ام خراب شده و من در این مدت با هیچ  رسانه  داخلی و خارجی صحبت نکردم و هنوز نمی توانم این اتفاق را باور کنم

ارسال نظر