کد خبر : 11279

مهران رجبی |مهران رجبی بازیگر|حواشی مهران رجبی

مهران رجبی : من افتخار می کنم در جبهه مقابل اغتشاشگرانم!

مهران رجبی در اظهارات جدیدش گفت : افتخار می‌کنم که در جبهه مقابل اغتشاشگران قرار گرفتم.

مهران رجبی : من افتخار می کنم در جبهه مقابل اغتشاشگرانم!

مهران رجبی در همایش تا پای جان برای ایران که برای بزرگداشت شهیدان آرمان علی‌وردی و روح‌الله عجمیان برگزار شد، مهران رجبی اظهار کرد: مؤمن نباید از رحمت خداوند ناامید باشد، یأس و ناامیدی برای کافران است. مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: زندگی مؤمنین فراز و نشیب زیاد دارد و نهایت سختی که دشمن می‌تواند به مؤمنان وارد کند شهادت است و هیچ مقامی بالاتر از شهادت نیست، پس مؤمنان دلیلی برای ترس و ناامیدی ندارند.

مهران رجبی

وی بیان کرد: فرصت زندگی کوتاه است و عمر ما با سرعت در حال تمام شدن است و در راه دفاع از دین حتی به اندازه یک چشم بر هم‌ زدن هم نباید غفلت کنیم.

رجبی گفت: در دو ماه اخیر سیبل فضای مجازی بودم و بیشترین هجمه‌ها به سمت من بود ولی همین که در جبهه مقابل اغتشاشگران قرار گرفته‌ام، افتخار می‌کنم.

بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: جهاد تبیین مختص مسئولان نیست و همه به فراخور موقعیت و شغلی که دارند باید وارد میدان شوند و روشنگری کنند.

مهران رجبی موضع شفاف در حوادث اخیر

مهران رجبی

مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون کشور بود که مواضع شفاف وی پیرامون حوادث اخیر به‌ مذاق معاندان خوش نیامد و به تهدید و ارعاب وی پرداختند. علی ضیا، احسان علیخانی، داریوش ارجمند، هوشنگ توکلی و... از چهره‌هایی بودند که در روزهای اخیر به حمایت از نظام متهم شدند.

رجبی درباره‌ی پرکاری خود در سینما و تلویزیون بیان کرد: من ۳۰ سال است که انقدر گرفتار کار هستم که حتی فرصتی ندارم اما به گونه‌ای نمایش دادند که انگار همین مدت اینگونه شده است. 

توضیح مهران رجبی درباره فعالیتش

مهران رجبی

رجبی در پاسخ به مجری درباره زمان تولید برنامه شبکه سلامت و حواشی حضور پررنگ خود در شبکه‌های تلویزیونی عنوان کرد: برنامه «پیرانه سر» در شبکه سلامت و هم سریال «آزادی مشروط» که از شبکه یک سیما پخش می‌شود، سال گذشته تولید و تصویربرداری شد اما امسال به پخش رسیدند و الان همزمان برنامه «خودمونی» روی آنتن رفته است.  
 
این بازیگر درباره‌ی فعالیت‌های دیگرش توضیح داد: ما سریالی در شمال کشور داشتیم که به دلیل کمبود بودجه متوقف شد و بعد هم درگیر ساخت «خودمونی» شدیم که بناست ۱۰۰ قسمتی باشد. تاکنون ۲۰ قسمت ضبط کردیم که در حال پخش است و ۸۰ قسمت دیگر هم دارد که باید به ضبط برسد و آیتم‌هایی هم باید به آن اضافه شود.  
 
اجرایم در شبکه سلامت به سال قبل تعلق داشت

مهران رجبی

وی درباره تجربه اجرا در این برنامه توضیح داد: من پیش از این هم تجربه اجرا داشته‌ام، برخی در زمان‌های خاص مثل تحویل سال و ایام مناسبتی بوده‌اند و برخی هم اجراهای محلی و منطقه‌ای بودند. اجرای برنامه ای را هم داشتم در شبکه سلامت که الان پخش می شود ولی به سال قبل تعلق دارد. 
به همکارانم توهین می‌شود که چرا موضع ندارند

مهران رجبی

وی در ادامه خطاب به هنرمندان عنوان کرد: همکاران ما بسیار درجه یک هستند اما برخی‌شان هم مرعوب فضای مجازی شده‌اند و ما می‌دانیم که این حرکتی که سازمان‌دهندگانش سرویس‌های جاسوسی و امنیتی کشورهای مقابل هستند، هیچ ابایی ندارد که دختران و پسران ما از دنیا بروند. آنها حتی خوشحال هم می‌شوند. در این عرصه به دلیل همین فعالیت عمده فضای مجازی و بمبارانی که در این فضا شده است خبر دارم و شنیده ام که خیلی از همکارانم مورد هجمه قرار گرفته اند که چرا حرفی نمی زنند. توهین می شنوند که چرا سخنی نمی گویند و واکنشی ندارند و اصلا همین که این اعتراض به آنها با توهین صورت می گیرد یعنی باطل است.

رجبی اضافه کرد: در نهایت بخشی مرعوب شده‌اند و نتوانستند اعلام موضع کنند که حتما موضع آنها در جهت اعتلای کشورمان و استقلال و تمامیت ارضی ایران موثر است و در جوانان کشور تاثیر دارد.

رجبی در بخش دیگر عنوان کرد: از سال ها قبل از انقلاب تا خود ۲۲ بهمن به دلیل بی‌عرضگی زمامداران ما بخش اعظمی از خاکمان را داده‌ایم اما در این ۴۳ سال شدیدترین جنگ ها علیه ایران بوده است! و شدیدترین تحریم ها و تهدیدها و حملات سایبری و... بوده است اما یک وجب از خاکمان را نداده ایم و این باید بزرگترین عبرت تاریخ باشد.

شایعه کردند مجری «دورهمی» شده‌ام!

مهران رجبی

این بازیگر در بخش دیگر درباره حواشی مختلف و اینکه گاهی هم مجبور به تکذیب آنها شده است توضیح داد: فضا بیشتر دست فضاسازان است، عده ای این حواشی را می سازند و برخی از مردم هم ناآگاهانه اینها را پخش می کنند. مهمترین این حواشی هم این بود که من قرار است «دورهمی» را اجرا کنم. درحالی که من به دوستان می گفتم وقتی یک کابینت ساز، جایی را زخمی کند و حالا رها کند و برود کابینت ساز بعدی روی آن کار نمی کند. ما هم مرام و معرفتی داریم و چنین کاری نمی کنیم. این شایعه ای بود که وقتی هم انجام نشد خود به خود از بین رفت. با این حال شایعه کار خود را در زمانی که پخش می شود انجام می دهد. خدا را شکر الان دیگر شایعات کاربردی ندارد. از طرفی چون کثرت این شایعات نسبت به من خیلی زیاد بود الان اگر شایعه ای هم مطرح شود مردم می دانند که حرف و حدیث بوده است و واقعیت نداشته است و شایعه های بعدی خود به خود کم اثر می شود. 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ