کد خبر : 12693

شکیرا | شکیرا آهنگ جدید | شکیرا و جرارد پیکه

شکیرا در آهنگ جدیدش تیکه سنگینی انداخت ! | شکیرا به جرارد پیکه تیکه انداخت!

با وجود گذشت چندین ماه از جدایی رسمی شکیرا و جرارد پیکه، خواننده سرشناس کلمبیایی در جدیدترین اثر خود تصمیم گرفت که به‌طور آشکار و علنی به پیکه و دوست‌دختر جدیدش طعنه بزند.

شکیرا در آهنگ جدیدش تیکه سنگینی انداخت ! | شکیرا به جرارد پیکه تیکه انداخت!

پیکه و شکیرا که از جام جهانی سال 2010 وارد رابطه‌ای عاشقانه شده بودند، در ژوئن گذشته پس از 12 سال تصمیم به جدایی گرفتند.بسیاری از خبرگزاری‌ها دلیل اصلی جدایی شکیرا و پیکه  را خیانت پیکه با «کلارا چیا مارتی» 23 ساله عنوان کرده بودند.شکیرا آهنگ جدید خود را که صبح پنج‌شنبه، 22 دی، به‌همراه «بی‌زار رپ»، خواننده آرژانتینی، منتشر کرده را به رفتار زشت همسر سابق‌اش که اخیرا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، اختصاص داده است.شکیرا در بخشی از ترانه خود می‌گوید: «تو فِراری را با رنو تویینگو عوض کردی - به خاطر کاسیو، قید رولکس را زدی.»

شکیرا و جرارد پیکه

شکیرا در بخش دیگری از این آهنگ به سن «کلارا چیا مارتی» طعنه زد و گفت: «من اندازه دو تا 22 ساله ارزش دارم.»

در روزهای نخست انتشار خبر خیانت پیکه به شکیرا، برخی منابع از اختلاف سنی بین پیکه و کلارا چیا که 12 سال است، انتقاد کردند.

آهنگ جدید شکیرا تنها در عرض 11 ساعت و تا زمان نگارش این خبر بیش از 25 میلیون بازدید‌کننده در «یوتیوب» داشته است.

جدایی پیکه و شکیرا در ماه‌های اخیر حواشی بسیار زیادی را به دنبال داشته و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها این حواشی به پایان برسد.

در اواسط مهرماه گذشته و به مناسبت سال نو جدید میلادی نیز شکیرا آهنگی با نام «مونتونیا» درباره جدایی از همسرش پیکه و خیانت او به بازار عرضه کرد.

متن آهنگ «مونتونیا» نیز درباره زوجی است که یکی از آنها به دیگری خیانت کرده است.

شکیرا در آن آهنگ با چشمانی گریان می‌خواند: «تو فراموش کردی ما روزی چه بودیم. ناگهان دیگر آدم قبل نشدی و به خاطر اینکه خودشیفته‌ بودی ترکم کردی.»

نشریه اسپانیایی «آ.اس» اخیرا در گزارشی نوشت که «کلارا چیا» در رشته روابط عمومی تحصیل می‌کند و در شرکت «کوسموس» تحت مالکیت پیکه، مشغول به کار است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ