جمعه 07 مهر 1402 - 29 Sep 2023
قتل | قتل پسر جوان | قتل پسر 20 ساله | قتل جوان 20 ساله با چاقو
کد خبر: 15153

قتل پسر ۲۰ ساله در شرق تهران | قتل پسر جوان با ضربات چاقو

با به قتل رسیدن یک پسر ۲۰ ساله توسط ۲ مرد ناشناس در شرق تهران، تحقیقات تیم جنایی برای دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.

در میان ماه فروردین سال جاری، پرسنل امنیتی یکی از بیمارستان‌های شرق تهران، درخصوص قتل جوانی به دنبال شمشیرزدن روی تخت اورژانس این مرکز درمانی، به پلیس گزارش دادند. پس از اطلاع رسانی، نیروهای پلیس محلی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، به بیمارستان اعزام شدند و بررسی اولیه را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد پسر 20 ساله‌‌ اهل کشور افغانستان مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد دوست مقتول شاهد این جنایت بوده است.

بدین ترتیب دوست مقتول هدف تحقیقات قرار گرفت که در ادامه مشخص شد، مقتول به همراه دوستش در حال عبور از یک پارک بودند که ناگهان یک موتور سیکلت با 2 سرنشین جلوی آنها را گرفته و قفسه سینه مقتول را هدف 2 ضربه چاقو قرار دادند و بلافاصله فرار کردند.

پس از پایان تحقیقات میدانی از بیماستان و صحنه جنایت، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از سوی قاضی جنایی ماموریت پیدا کردند تا عاملان این جنایت هولناک را شناسایی و درباره انگیزه آنها از ارتکاب قتل تحقیق کنند.

با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

 

/منبع: تسنیم


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2ayxwl