شنبه 08 مهر 1402 - 30 Sep 2023
مربی بارسلونا:
کد خبر: 984

مسی بهترین فوتبالیست و ورزشکار تاریخ است

ادر سارابیا دستیار کیکه ستین در بارسلونا به تمجید و ستایش از لیونل مسی پرداخت.

به گزارش ستاره پارسی؛ به گزارش ستاره پارسی؛ این نام از رسم نامگذاری اسپانیایی تبعیت می‌کند: نام خانوادگی اول یا پدری مسی  و نام خانوادگی دوم یا مادری کوچیتینی است. لیونل آندرس «لئو» مسی کوچیتینی (به اسپانیایی: Lionel Andrés "Leo" Messi Cuccittini) بازیکن فوتبال اهل کشور آرژانتین و لیونل مسی عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که لیونل مسی در پست‌های مهاجم و بال بازی می‌کند.

 تمرینات بارسلونا نیز مثل دیگر تیم های اسپانیایی به دلیل شیوع کرونا تعطیل است و بازیکنان در قرنطینه خانگی به سر می برند. آنها البته روزی یک ساعت و نیم در خانه و طبق دستور العمل کادر فنی تمرین می کنند تا روی فرم بمانند.

ادر سارابیا دستیار کیکه ستین در بارسلونا یکی از افرادی است که به دقت وضعیت بازیکنان تیم را زیر نظر دارد.

مسی

او شب گذشته و در لایو اینستاگرامی و در پاسخ به سوالی در مورد مسی گفت:« لئو بهترین فوتبالیست همه دوران هاست و شاید بهترین ورزشکار تاریخ. او از هر نظر باورنکردنی و ممتاز است. دانش فوتبالی او، گلزنی هایش و نحوه ای که یک بازی را به به سود تیم اداره می کند، استثنایی است. کار با او باعث افتخار هر مربی است.»

در سارابیا به خصوص پس از اتفاقات ال کلاسیکوی اخیر به شهرت رسید. تصاویری از جوش و خروش او روی نیمکت و اعتراضات او به عملکرد چند بازیکن بارسا بسیار خبرساز شد تا جایی که او از بازیکنان بارسا عذرخواهی کرد.

رونالدو و مسی

سارابیا در مورد حواشی پس از ال کلاسیکو گفت:« واقعیت این است که آنچه بازتاب دادند، حتی یک دهم واقعیت هم نبود. من هرگز با هیچ بازیکن بارسا دچار مشکل نشده ام و روی نیمکت طبیعی است که هیجان و استرس، بیشتر شود.

من از بازیکنان عذرخواهی کردم چرا که باید خودم را بیشتر کنترل می کردم. در مجموع اما بهترین ارتباط بین کادر فنی و بازیکنان وجود دارد و از کار با یکدیگر لذت می بریم. تا زمانی که وارد یک تیم نشده اید، غیرممکن است بتوانید شرایط پیش رو را بسنجید. در تمرینات است که شما با حصوصیات بازیکنان و مهارت های شان آشنا می شوید. همه باهم متفاوتند و به عنوان مربی باید این همه توانمندی را در قالب یک تیم و به بهترین شکل هدایت کنید.»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2l5a74