سه‌شنبه 04 مهر 1402 - 26 Sep 2023
کد خبر: 7212

عکس عروسی یحیی گل محمدی در کنار پیشکسوتان فوتبال لورفت+عکس

در این تصویر بازیکنان معروف فوتبال را در جشن عروسی یحیی گل ‌محمدی می بینید

یحیی گل‌محمدی (زاده ۲۸ اسفند ۱۳۴۹، میناباد، نمین، استان اردبیل) بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران است.یحیی گل‌محمدی  سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس، فولاد خوزستان و صباباتری و همچنین ۷۴ بازی و ۵ گل ملی را دارد.یحیی گل‌محمدی در زمان بازیکنی در پست مدافع میانی توپ میزد.

  

تصویری از عروسی یحیی گل‌محمدی در دهه هفتاد را مشاهده می‌کنید.

تصویری از شب جشن عروسی یحیی گل‌محمدی، سرمربی فعلی پرسپولیس را می‌بینید، مراسمی که گروه زیادی از بازیکنان اسبق سرخ‌پوشان در آن شرکت داشتند. در این عکس رضا ترابیان، ادموند بزیک، مهدی مهدوی‌کیا و مهرداد میناوند حضور دارند.

yahya-gol-mohammadi-wedding-600x400

عکس عروسی یحیی گل ‌محمدی

 

بد نیست درباره یحیی گل محمدی بیشتر بدانید

یحیی گل‌محمدی زادۀ ۲۸ اسفند ۱۳۴۹ بازیکن پیشین و مربی کنونی فوتبال اهل ایران است. او هم‌اکنون هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده دارد.

گل‌محمدی سابقه بازی در تیم‌های تراکتور تبریز، پرسپولیس، فولاد خوزستان و صباباتری را دارد. همچنین در ۷۴ بازی برای تیم ایران به میدان رفته و ۵ گل برای این تیم، زده‌است.


خبرداغ:محسن افشانی گروگان گرفته شد!/فیلم لورفته از صحبت های رکیک+فیلم جنجالی


یحیی گل ‌محمدی

گل‌محمدی مربی‌گری را در تیم تربیت یزد در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد، وی در مرداد ۱۳۸۹ به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران انتخاب شد، گل‌محمدی در سال ۱۳۹۰ به عنوان دستیار علی دایی در تیم راه‌آهن به فعالیت پرداخت، در خرداد ۱۳۹۱ وی به عنوان سرمربی تیم صبای قم انتخاب شد اما وی در مهر ماه سال ۱۳۹۱ از این تیم جدا و به عنوان دستیار به تیم پرسپولیس تهران پیوست. به بهانه عکس عروسی یحیی گل ‌محمدی درباره این مربی بیشتر صحبت می کنیم

 

پس از پایان نیم فصل سال ۱۳۹۱ با برکناری مانوئل ژوزه، گل‌محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد. گل‌محمدی ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۱ در برنامه ۹۰ از سرمربی‌گری پرسپولیس کناره‌گیری کرد. اما این استعفاء مورد پذیرش مدیر عامل این تیم قرار نگرفت پس از دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال جام حذفی و باخت تیم گل محمدی، وی مورد انتقاد شدید پیشکسوتان باشگاه قرار گرفت و با وجود اینکه در مدتی که سکان هدایت پرسپولیس را در دست داشت فقط دو باخت را در کارنامه خود یدک می‌کشید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۲ بار دیگر استعفای خود را تسلیم محمد رویانیان کرد و از این تیم جدا شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2l6662