شنبه 08 مهر 1402 - 30 Sep 2023
نسرین مقانلو | نسرین مقانلو بازیگر | نسرین مقانلو و برادرش
کد خبر: 12836

نسرین مقانلو خواهر سرمربی سابق تیم ملی است ! | رونمایی از برادر نسرین مقانلو + عکس

نسرین مقانلو بازیگر معروف ایرانی علاوه بر اینکه همسرش فوتبالیست بوده برادرش نیز یکی از مربیان سابق سطح بالای تیم ملی تکوتندو می باشد.

نسرین مقانلو بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران است.نسرین مقانلو متولد 1347 در تهران می باشد.خواهر نسرین مقانلو ساکن آمریکا است و برادرش مربی سطح بالای تکواندو می باشد مادر نسرین مقانلو قبل انقلاب در تئاتر هنرنمایی می کرد.عکسی از نسرین مقانلو و برادر مربی اش در فضای مجازی منتشر شده که در ادامه می بینید.

نسرین مقانلو

خانواده نسرین مقانلو ( همسر و پسرانش ) در امریکا زندگی می کنند. برای دیدار با خانوادش یا او به امریکا می رود یا خانواده اش به ایران می آیند. دو پسر دارد به نام های ارشیا و آرین که در امریکا به دنیا آمده اند و همانجا بزرگ شده اند.

نسرین مقانلو فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 5 -6 سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم. ازدواج، فرصتی برای امتحان کردن خودم با ازدواج، عاشق شدم و با خودم فکر کردم این بهترین فرصت برای امتحان کردن خودم است که آیا می توانم مدتی از آنچه دوست دارم، دور باشم یا نه! آن 10 سال خیلی بر من سخت گذشت؛ بسیار دلتنگ بودم، خیلی شب ها می نشستم برنامه «چشم انداز» را می دیدم، همکارانم را نگاه می کردم، گریه می کردم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2lqze4