یک‌شنبه 02 مهر 1402 - 24 Sep 2023
مینا وحید
کد خبر: 10839

قاطی کردن مینا وحید برای بازیگران/ مینا وحید به سیم آخر زد

قاطی کردن مینا وحید برای بازیگران حاشیه شد.

بیوگرافی مینا وحید را در ادامه می خوانید. مینا وحید  مدرک کارشناسی ارشد تئاتر و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.یک خواهر به نام میترا و یک برادر بنام میلاد دارد. مینا وحید زاده 17 مرداد 1366 در رشت بازیگر سینما ، مینا وحید تئاتر و تلویزیون ایران است.قاطی کردن مینا وحید برای بازیگران حاشیه شد.

مینا وحید

شهرت

شهرت او در سینما با فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان رقم خورد فیلمی که کاندیدای ده سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شد. او در سریال شهرزاد هم بازی کرده است. دیگر نقش های مینا وحید در فیلم هایی مثل کفشهایم کو؟ (کیومرث پوراحمد) و هایلایت شکل گرفت.

وضعیت ازدواج و همسر مینا وحید

از وضعیت ازدواج و همسر مینا وحید اطلاعات دقیقی در دست نیست.

مینا وحید و رضا کیانیان

لمس دست های رضا کیانیان در فیلم کفشهایم کو مدتی وی را وارد حاشیه کرد.

بعد از اولین تجربه

بعد از اولین تجربه با فیلم ساعت به وفت صفر در تله فیلم حنا نقش اول بازی کرد اما این بازی چندان دیده نشد ، سپس مدتی را برای نوشتن فیلمنامه و ورزش گذارند در خانه گذراند.

شهرت با دوران عاشقی

وی با بازی در فیلم سینمایی دوران عاشقی در سال 93 به کارگردانی علیرضا رئیسیان نام خودش را بر سر زبانها انداخت ، بازی او دراین فیلم تحسین منتقدین را برانگیخت ، وحید دراین فیلم با ستارگانی چون لیلا حاتمی ، شهاب حسینی ، فرهاد اصلانی ، بیتا فرهی و پرویز پورحسینی همبازی بود.

جنجال فیلم کفشهایم کو؟

جمله ای که در ابتدای این فیلم روی پرده نمایش نقش می بندد حکایت از این دارد که دستهایی در طول فیلم رضا کیانیان را لمس می کند دستان همسر واقعی او هستند ، مینا وحید در این فیلم نقش دختری رضا کیانیان را بازی می کرد که با مصاحبه وی مشخص شد این ارتباط و لمس دست ها توسط خود وی انجام شده بود.

همین فیلم موجب حمله چند سایت و خبرگزاری به عوامل فیلم شد.

مینا وحید

بازیگر نقش جواهر در بانوی عمارت

او در فیلم بانوی عمارت در کنار بازیگرانی چون مریم مومن ؛ حسام منظور و پانته آ پناهی ها در نقش جواهر ، مستخدم افسر الملوک ایفای نقش میکند.

مینا وحید در سریال معروف شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی که در شبکه پخش خانگی طرفدارن زیادی داشت ایفاگر نقش مریم همسر بابک با بازی امیر حسین رستمی است اما نقش وی در اواخر سریال با مرگ تراژدیک به پایان رسید و در فصل دوم حضور نخواهد داشت.

ترس و لذت بازیگری

وی در مورد ترس از موفق نشدن در این راه گفت : هنوز هم می ترسم.

این ترس یکی از لذت های بازیگری است؛ چون ممکن است پس از هر کار خوبی که بازی می کنی ، دیگر پیشنهاد خوبی نداشته باشی ، ولی این هم جزو لذت های این کار است و اگر بترسی و صبر نکنی ، اشتباه کرده ای و تبدیل به کسی خواهی شد که در کارهای نا مناسب بازی می کند.

بازیگر در تئاتر و سینما

بازیگری در تئاتر سخت تر از سینما نیست دو ژانر متفاوت است و هرکدام سختی خودش را دارد ، بازیگری در تئاتر بزرگ نمایی دارد و بازیگر راحت تر است. بازیگر در سینما باید در یک کلوز آپ بازی زیرپوستی از خود نشان دهد؛ چراکه تمام اجزای صورتش بر پرده سینما دیده می شود و کوچک ترین حرکت عضله چهره بازیگر نیز از دیدها پنهان نمی ماند و این مسئله کار را در سینما سخت می کند.

مینا وحید

اوقات فراغت

فیلم میبینم ، کلاس بدن و بیان می روم و ورزش می کنم تا روی فرم باقی بمانم و حواسم به رژیم غذایی ام است ، بسکتبال رو بصورت حرفه ای دنبال میکند و مدتی نیز اسکواش بازی میکند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2opgv3