پنج‌شنبه 06 مهر 1402 - 28 Sep 2023
کد خبر: 1821

تتلو | بازگشت به ایران و دستگیری خواهرش جنجالی شد + عکس

امیر حسین مقصودلو، 17 سال در عرصه هنر شروع به فعالیت کرده است و به دنبال این فعالیت، حاشیه های زیادی را رقم زده است.

تتلو به تازگی از دنیای موسیقی خداحافظی کرده است . تتلو حاشیه های زیادی دارد . تتلو با ایجاد حاشیه های گوناگون باعث بسته شدن پیجش شده بود . امیر تتلو در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار کرد و کم کم  نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۱۳۹۰، تتلو نخستین آلبومش را با نام زیر همکف منتشر کرد. او همچنین آلبوم تتلیتی را در سال ۱۳۹۲ ارائه کرد که حاوی ۱۵ ترانه بود.

 

 

امیر تتتلو و دنیا جهانبخت

 

او در ۱۲ آذر سال ۱۳۹۲ بازداشت شد و پس از چند روز با قید وثیقه آزاد شد. چندی بعد، اخبار مبنی بر انتشار ندامت‌نامه‌ای از او و تلاشش برای کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

 

حمایت از تیم ملی فوتبال

در سال ۱۳۹۳ تتلو ترانهٔ منم یکی از اون یازده تام را در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل خواند. این آهنگ تمی غمگین دارد و در آهنگ و نماهنگ تولید شده برای آن، از زمین خاکی، بدبختی و توپ پلاستیکی یاد شده‌است.

 

تتلو

 

در سال ۱۳۹۴ حین مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در وین در ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ترانه‌ای با موضوع انرژی هسته‌ای از تتلو منتشر شد. در ویدئوی این ترانه، تتلو بر عرشهٔ یک ناو نظامی ایرانی متن «خلیج مسلح فارس حق مسلم ماست» را خواند.

 

تتلو و جهانبخت

 

تتلو در ۲ شهریور ۱۳۹۵ دوباره بازداشت شد درحالی که در چند روز قبل از آن وی به دادسرا احضار شده بود.او پس از ۶۲ روز به قید وثیقه آزاد شد.

 

تتلو

 

امیر تتلو در ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ با انتشار پستی در اینستاگرام از دنیای موسیقی ایران به‌طور موقت خداحافظی کرد و پس از مدتی کوتاه فعالیت‌های هنری خود را پی گرفت.

وی در سال ۱۳۹۷ پس از ناتوانی در کسب مجوز برای «فعالیت قانونی» در ایران به ترکیه رفت و در آن‌جا به فعالیت‌های هنری خود ادامه داد.

 

 

چهره متفاوت رضا رشیدپور و صحبت های او درباره توئیتر و تتلو

 

بازداشت شدن تتلو در خارج از کشور

امیر تتلو تاکنون چندین‌بار با اتهام‌های گوناگون بازداشت و پس از مدتی آزاد شده‌است.

و در نهایت در ۸ بهمن ۱۳۹۸ احمد نوریان سخنگوی نیروی انتظامی از بازداشت امیرحسین مقصودلو به درخواست پلیس ایران در ترکیه خبر داد. او گفت: «به علت پرونده‌های قضایی که برای تتلو در ایران تشکیل شده بود، اعلان قرمز اینترپل برای این فرد اعلام و وی در ترکیه بازداشت شد.» نوریان همچنین افزود: «تتلو در حال حاضر در بازداشت است و بعد از طی مراحل اداری انتقال وی به ایران، وی تحویل پلیس اینترپل ایران می‌شود.»

سرانجام تتلو پس از یک هفته بازداشت در روز ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ آزاد شد.

 

تتلو و جهانبخت

 

لایوهای مبتذل تتلو

در زمان قرنطینه کرونایی در ایران و جهان تعدادی از هنرمندان، از طریق لایو اینستاگرام با کاربران ارتباط تصویری گرفته و در خصوص مسائل روز جامعه صحبت می کردند، در میان این تماس های تصویری لایو های مبتذل تتلو و تعدادی از شاخ های مجازی هم حاشیه روزهای کرونایی شد و مورد انتقاد کاربران قرار گرفت و همین امر باعث شد صفحه او توسط اینستاگرام بسته شود و او دوباره با صفحه فیک به اینستاگرام برگشت. 

 

خواهر تتلو بازداشت شد

 

دستگیری خواهر تتلو

بهمن بابازاده ‌یک خبرنگار حوزه موسیقی از دستگیری "خواهر تتلو" در رشت به جرم خوانندگی خبر داده است.

نسیم مقصودلو "خواهر تتلو" چندی است به خوانندگی روی آورده و ویدئوهای خوانندگی او در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده. مادر آنها نیز مربی رقص است.فحاشی تتلو به خواهر و مادرش چندباری حاشیه‌ساز شده است.امیر تتلو نیز در کانال تلگرامش این بازداشت را تایید کرده است.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2xeez4