دوشنبه 27 فروردین 1403 - 15 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/21 03:45
جرارد پیکه | جرارد پیکه اسپانیایی | جرارد پیکه بازیکن فوتبال
کد خبر: 11601

خیانت جرارد پیکه به همسرش شکیرا ثابت شد

تصاویری از جرارد پیکه بازیکن اسپانیایی منتشر شده که خیانت او به شکیرا را ثابت می کند.

تصاویری از کلارا چیا در خانه جرارد پیکه زمانی که او هنوز با شکیرا زندگی می‌کرد، منتشر شده است.پس از جدایی جرارد پیکه و شکیرا و رابطه جدید او با همکارش کلارا چیا، حالا جزییات عجیب‌تری افشا شده است.جرارد پیکه و شکیرا مدتی است از هم جدا شده اند.اخیرا جرارد پیکه با کلارا چیا در مکان های عمومی دیده می شود که این تصاویر جدید نشان می دهد این 2 زمان طولانی با هم بوده اند.

 خیانت جرارپیکه

برنامه Telecinco 'Socialite' از تصاویری پرده‌برداری کرده است؛ در این تصاویر درحالی که پیکه در لایو Twitch با Ibai Llanos است، کلارا هم پشت سر او راه می‌رود. این ویدئو مربوط 15 آگست 2021 یعنی بیش از یک سال پیش است که در آن زمان پیکه و شکیرا هنوز باهم بودند، و خواننده کلمبیایی با فرزندانش در سفر بود.

در این ویدیو کلارا پشت دوربین دیده می شود و البته همه چیز ضبط شده است. حتی در ابتدای پخش زنده به پیکه در قرار دادن دوربین کمک می‌کند و همچنین در مشکلات کامپیوتری که داشت به او کمک می‌کند و او را به نام صدا می‌زند.

از این ویدیوها این‌طور به نظر می‌رسد که انگار شکیرا هم از ارتباط نزدیک کلارا و پیکه اطلاع داشته است. در واقع حتی یک ضربه به در زده می‌شود و این کلارا است که می‌رود تا در را باز کند.

این برنامه همچنین مدعی شده که پیکه و کلارا پس از خروج از یک هواپیما به شکلی ناراحت از هم جدا شده‌اند.

این دو نفر باهم به پراگ سفر کردند و به نظر می‌رسد که در حین پرواز چندین بار با هم دعوا کردند، چیزی که از نگاه بقیه مسافران حاضر در پرواز هم دور نمانده است:«رابطه نه‌چندان خوب آن‌ها برای همه مشخص بود، او به پروفایل اینستاگرام شکیرا نگاه می‌کرد!»


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36n692