چهارشنبه 05 مهر 1402 - 27 Sep 2023
بیمه رازی | بیمه
کد خبر: 9375

پیاده روی اربعین تحت پوشش بیمه رازی

شرکت بیمه رازی امسال پیاده روی عاشقان حسینی در سراسر کشور را تحت پوشش بیمه قرار داد.

با همکاری وزارت کشور تمامی راهپیمایان عزاداران حسینی در مراسم راهپیمایی اربعین 1401 در مسیرهای تعیین شده در سراسر کشور تحت پوشش این شرکت قرار گرفتند.

در این بیمه نامه که بنابر درخواست وزارت کشور صادر شده خطراتی مانند جبران هزینه های پزشکی ، غرامت فوت و نقض عضو تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی قرار گرفته است. بر این اساس تعهد بیمه گر برای هزینه های پزشکی 200 میلیون تومان و غرامت فوت و نقض عضو 2 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

این گزارش می افزاید، عاشقان اباعبداالله الحسین(ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده اند، در روز اربعین به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) و به قصد رجاء در مسیرهای تعیین شده در سراسر کشور پیاده روی می کنند.

بیمه رازی پیش از این با معرفی بیمه تکمیلی حوادث مختص به زائرین حسینی اربعین، اعلام کرده بود در هر لحظه از سفر تا پیش از خروج از مرز، به صورت حضوری و آنلاین امکان خرید بیمه عتبات را برای زوار مهیا شده است.

همچنین این شرکت در آغاز ماه محرم نیز بیمه مسئولیت حرفه‌ای مداحان و هیات‌های مذهبی را متفاوت‌تر از گذشته معرفی کرد و بیش از ۲۰۰ هیات از جمله حسینیه کربلایی‌ها، عشاق العباس (روح الله بهمنی)، ثارالله زنجان (حاج مهدی رسولی)، فاطمیون (مهدی سلحشور) و … تحت پوشش این بیمه نامه قرار گرفتند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/48d5n3