دوشنبه 10 مهر 1402 - 02 Oct 2023
کد خبر: 1527

تیپ جنجالی المیرا دهقانی بازیگر جوان سینما+عکس

در این عکس تیپ جنجالی المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن سریال لحظه گرگ و میش را می بینید.

به گزارش ستاره پارسی؛ المیرا دهقانی زادهٔ ۵ شهریور ۱۳۷۰است.المیرا دهقانی در شیرازمتولد شد.المیرا دهقانی بازیگر تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.المیرا دهقانی دولت‌آبادی ۵ شهریور سال ۱۳۷۰ در شیراز متولد شد.المیرا دهقانی دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی است، آموزش بازیگری را از سال ۱۳۸۸ و تحت نظر «سیامک کمالی سروستانی» در شیراز آغاز کرد.

 

خانم المیرا دهقانی بازیگر جوان و با استعداد ایرانی است که به تازگی وارد این عرصه شده و توانسته نقش های خود را به خوبی ایفا کند. این بازیگر ۲۹ساله در شیراز متولد شده است و از سال ۹۳ وارد تلویزیون شده است. امروز در ستاره پارسی می خواهیم تصاویری از او را برای شما قرار دهیم

المیرا دهقانی

تیپ جنجالی المیرا دهقانی

در این بخش تیپ جنجالی المیرا دهقانی را مشاهده می کنید

المیرا دهقانی

تیپ المیرا دهقانی

المیرا دهقانی با انتشار عکسی دسته جمعی از خاطرات قبل کرونا نوشت:

خاطرات قبل از کرونا

هفته فیلم ایتالیا .همراه گروه دوست‌داشتنیِ نمایش‌مون(نیمه تاریک ماه) در افتتاحیه مراسم «هفته فیلم ایتالیا» که نزدیک یک ماه پیش در سفارت ایتالیا و به همت موسسه هنروتجربه ایرانیان برگزار شد. در بخشی از این مراسم گروه نمایش«نیمه‌تاریک‌ماه» به کارگردانی داود بنی اردلان، نمایش رو روی صحنه بردن که با استقبال مهمانان ایرانی و خارجی سفارت از جمله هنرمندان ایرانی مدعو، همراه بود. جای عزیزان دل گروه که نبودن، سبز بود

او همچنین با انتشار عکسی از مادرش نوشت:

مادر واژه ای از جنس عشق فلسفه ای برای توجیه خوبی برای توجیه دوست داشتن … .

المیرا دهقانی

مادر دهقانی

المیرا دهقانی دولت‌آبادی ۵ شهریور سال ۱۳۷۰ در شیراز متولد شد. دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی است، آموزش بازیگری را از سال ۱۳۸۸ و تحت نظر «سیامک کمالی سروستانی» در شیراز آغاز کرد. در سال ۱۳۹۰ پس از ۲ سال تمرین بازیگری برای نخستین بار در تئاترِ «زمین آبی ست مثل پرتقال» به کارگردانی سیامک کمالی سروستانی به ایفای نقش پرداخت.

المیرا دهقانی

المیرا خانم دهقانی

سپس در تئاترهای مختلفی در تهران و شیراز با کارگردان‌هایی نظیر: سیامک کمالی سروستانی، محمد یعقوبی، امیرضا کوهستانی، میترا مؤمنی، رضا ثروتی و همایون غنی‌زاده همکاری کرد. وی در سال ۱۳۹۲ با اجرای نمایشِ «پرتره ناتمام از کلاغ سفید» به کارگردانی سپیده کریمی در فستیوال بین‌الملل دانشکده هنر، موفق به اخذ بورسیه بازیگری از دانشکده موسیقی و تئاتر تالین از کشور استونی شد و یک دوره بازیگری «از تمرین تا اجرا» را در تالین گذراند.

المیرا دهقانی

بازیگر زن

او در آثار تلویزیونی نظیر: «همه چیز آنجاست»، «سایه‌بان»، «پرستاران»، «هشت ونیم دقیقه» و «لحظهٔ گرگ و میش» به ایفای نقش پرداخته‌است.

وی هم‌چنین در فیلم سینمایی «فصل ماهی سفید» به کارگردانی قربان نجفی بازی کرده‌است

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/48qnn4