سه‌شنبه 04 مهر 1402 - 26 Sep 2023
کد خبر: 253

روابط عاشقانه و عجیب لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده مشهور آمریکایی است.

به گزارش ستاره پارسی؛ لئوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده مشهور آمریکایی است. لئوناردو دی کاپریو حرفه بازیگری اش را از دوران کودکی آغاز کرده است. لئوناردو دی کاپریو کار خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد.لئوناردو ویلهلم دی کاپریو (Leonardo Wilhelm DiCaprio) هنرپیشه و تهیه آمریکایی است.

 

چکیده ای از بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو

اسم اصلی: لئوناردو ویلهلم دی کاپریو

زمینه فعالیت: بازیگر، تهیه کننده

تاریخ تولد: ۱۱ نوامبر ۱۹۷۴ ‌

سال های فعالیت: ۱۹۸۹–اکنون

  

 

بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو ویلهلم دی کاپریو (Leonardo Wilhelm DiCaprio) هنرپیشه و تهیه کنندهٔ آمریکایی است. لئوناردو ویلهلم دی کاپریو در یازدهم نوامبر سال ۱۹۷۴ در شهر لس آنجلس واقع در ایالت کالیفرنیا دیده به جهان گشود .

پدر وی جورج دی کاپریو، نویسنده ی کتاب های کمیک، ریشه ای ایتالیایی- آلمانی دارد و مادرش ایرملین ایندربرکن هم از نسل ژرمن هاست. البته لئو به خاطر مادربزگ مادریش، خود را یک نیمه روسی نیز می داند.

 

لئوناردو دی کاپریو,بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو,تاریخ تولد لئوناردو دی کاپریو

عکس های جدید لئوناردو دی کاپریو

 

مادر و پدر لئوناردو دی کاپریو زمانی که فقط یک سال داشت از یکدیگر طلاق گرفتند و لئوناردو همراه مادرش در محلهٔ فقیرنشینی با نام ایکو پارک که موسوم به زاغه های هالیوود است زندگی کرد و بزرگ شد.

او بازیگری را در ۵ سالگی با بازی در مجموعه تلویزیونی رامپر روم شروع کرد ولی به دلیل رفتارش از پروژه اخراج شد و پس از آن تصمیم گرفت تا تحصیلاتش را به طور جدی آغاز کند و به مدرسه جان مارشال پیوست.

 

لئوناردو دی کاپریو,زندگینامه لئوناردو دی کاپریو,عکس کودکی لئوناردو دی کاپریو

عکس کودکی لئوناردو دی کاپریو به همراه پدر و مادرش

 

در آغاز دوران کارش مدیر آژانس و مدیر برنامه هایش به او گوش زد کردند که نام« لئوناردو»بیش از اندازه غیر انگلیسی و خارجی است و او باید نامش را به لنی ویلیامز تغییر دهد ولی لئوناردو نپذیرفت و با بازی در فیلم زندگی این پسر در سال ۱۹۹۳ وارد سینما شد.

 

لئوناردو دی کاپریو,همه چیز در مورد لئوناردو دی کاپریو,عکس های کودکی لئوناردو دی کاپریو

عکس دوران کودکی لئوناردو دی کاپریو

 

لئوناردو دی کاپریو,فیلم های لئوناردو دی کاپریو,عکس های کودکی لئوناردو دی کاپریو

عکس دوران نوجوانی لئوناردو دی کاپریو

 

لئوناردو دی کاپریو به خاطربه دلیل نقش آفرینی در فیلم های معروف و موفق هالیوود مانند دار و دسته های نیویورکی، تلقین، تایتانیک، جزیره شاتر و گرگ وال استریت شهرت بسیاری کسب نموده است.

وی تاکنون ۶ بار نامزد دریافت جایزهٔ اسکار شده که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ برای فیلم بازگشته موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.   لئوناردو دی کاپریودر سپتامبر ۲۰۱۴ به سمت سفیر صلح سازمان ملل متحد و نماینده این سازمان در امور تغییرات جوی برگزیده شد.

 

لئوناردو دی کاپریو,بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو,عکسهای لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و برد پیت

 

روابط عاشقانه  لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ با ژیزل بوندشن سوپر مدل برزیلی و از آن پس تا سال ۲۰۱۰ با بار رافائلی مدل اسرائیلی روابط عاشقانه داشته است.دی کاپریو در طی دو سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ با دو مدل دیگر به ترتیب با بلیک لایولی و ارین هیثرتون رابطه داشته است.

دی کاپریو در سال ۲۰۱۴ رابطه ای به مدت چند ماه بایک مدل آلمانی به نام تونی گارن داشت و پس از آن شایعاتی مبنی بر رابطه او با خواننده مشهور باربادوسی یعنی ریانا برسر زبان ها افتاد که هیچ گاه رنگ واقعیت نگرفت.

 

لئوناردو دی کاپریو,فیلم های لئوناردو دی کاپریو,همسر لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و کاملیا مورن

 

لئوناردو دی کاپریو چند سالی است با کاملیا مورن که یک مدل است رابطه عاطفی دارد، این طولانی‌ترین رابطه لئوناردو می‌باشد، رابطه‌های او پیش از این زود به پایان می‌رسیدند، تا جایی که به او لقب معروف‌ترین مجرد هالیوود داده شده بود.

 

لئوناردو دی کاپریو,لئوناردو دی کاپریو و کاملیا مورن,همسر لئوناردو دی کاپریو

تصاویر لئوناردو دی کاپریو و کاملیا مورن

آمریکایی است. لئوناردو ویلهلم دی کاپریو در یازدهم نوامبر سال ۱۹۷۴ در شهر لس آنجلس واقع در ایالت کالیفرنیا دیده به جهان گشود .

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/52a8g3