کد خبر : 1996

امروز 14 خرداد همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از خردادماه رسیدیم . امروز 14 خرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 14 خرداد اکتفا میکنیم.

 

این سلبریتی های  مشهور ایرانی متولد 14 خردادند

 

مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 خرداد 1361 در اصفهان متولد شد.

سلبریتی ها

مهدی سلوکی بازیگر کشورمان در 14 خرداد متولد شد

مهدی سلوکی بازیگر جوان سریال بوی غریب پاییز و چراغ های خاموش در جدیدترین حضور تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال ستایش رفت و در کنار هنرمندان این سریال ایفای نقش کرد.

 

محمود بهرامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان 14 خرداد 1316 در همدان متولد شد.

سلبریتی ها

محمود بهرامی بازیگر کشورمان در 14 خرداد متولد شد

محمود بهرامی بازیگری در سینما را از سال 1350 شروع کرد و یکی از نخستین تجربه های سینمایی او بازی در فیلم خواستگار علی حاتمی در سال 1351 بود.

 

هانیه توسلی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 خرداد 1358 در همدان متولد شد.

سلبریتی ها

تولد هانیه توسلی بازیگر کشورمان در 14 خرداد

هانیه توسلی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و برای اولین بار در سال 80 با بازی در فیلم شام آخر به دنیای سینما وارد شد و سریال شمس العماره اولین سریال تلویزیونی این بازیگر جوان و پرکار سینما و تلویزیون است.

 

حمید حامی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان 14 خرداد 1355 در تهران متولد شد.

سلبریتی ها

حمید حامی خواننده کشورمان متولد 14 خرداد است

حمید حامی خوانندگی را از سال 77 آغاز کرد و اولین آلبوم رسمی خود را با نام حامی در سال 1379 روانه بازار موسیقی کرد و خیلی زود به یکی از خواننده های پرطرفدار تبدیل شد و آهنگهای او مورد توجه بسیاری از دوستداران موسیقی قرار گرفت.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍