کد خبر : 836

بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از تولد فرزند سومش داد.

بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان برای سومین بار پدر شد. این خواننده جوان کشورمان که سال گذشته برای دومین بار طعم پدر بودن را چشیده بود باز هم پدر شد و با انتشار پستی خبر از تولد فرزند سومش داد.
 

بنیامین بهادری با انتشار عکسی در اینستاگرام خبر از تولد فرزند سومش داد و درباره تولد فرزندش در ایران نوشت.

تولد فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران

این روزها که خبر تولد فرزند سلبریتی ها در خارج از کشور حسابی حاشیه ساز شده است ، بنیامین بهادری خبر از تولد فرزند سومش در ایران داد.

بنیامین بهادری

تولد فرزند سوم بنیامین بهادری و شایلی محمودی

بنیامین بهادری با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

امروز -یازدهم آذر ماه هزار و سیصد و نود و هفت- خانواده چهارنفره ی ما پنج نفره شد.. مسافر کوچولومون در یکی از بیمارستان های تهران و توسط یکی از بهترین پزشکان ایرانی و گروه حرفه ایشون به دنیا اومد.

٢٧٩- سفر قبلی که رفتیم بودیم امریکا (2017)، قرار بود فقط برای چند هفته اونجا پیش پدر، مادر و خواهر و دوستای قدیمی شایلی باشیم تا حال و هواش عوض شه. همون روزهای اول متوجه شدیم که ایشون بارداره.. به ذهنم هم نمی رسید که بمونیم اونجا و قلباً هم نمی خواستم که یک سال بمونیم ولی با توجه به اینکه شایلی بیشتر زندگیشو تو امریکا گذرونده بود و اساساً برای هر مادری راحت تره که پیش خانواده خودش و در محیطی که احساس راحتی بیشتری می کنه بچه اش رو به دنیا بیاره، خودم رو مُجاب کردم که بن سان در امریکا به دنیا بیاد. بعدها که جزئیات ماجرا رو بشه خواهیم فهمید که اقامت و شناسنامه و این حرفا پشیزی واسه من ارزش نداشته و نداره. دختری برای اولین بار می خواد مادر بشه احساس اینکه پیش خانواده اش باشه احساس اینکه پزشکی اون کشور براش قابل اعتمادتره و درست یا غلط از بیمارستان های ایران می ترسه ... این ها دلایل من برای موندن تو امریکا و به دنیا اومدن اولین پسرم در اون کشور بود.

٢٨٠- از نوروز نود و هفت وقتی فهمیدیم که دوباره مسافری خواهیم داشت تماااااام تلاشم رو کردم تا این بار همه و مهم تر از همه شایلی رو راضی کنم که این کوچولو رو تو ایران به دنیا بیاریم. خیلی رو این پروژه کار کردم و وقت گذاشتم تا قلباً رضایت داد برای موندن در ایران و تجربه ی زایمان در کشور خودمون. (توضیحش زیاد جالب نیست؛ ولی برای خانواده ی ما و با توجه به شرایط و امکاناتی که در امریکا داریم، کل مخارج این پروسه در اونجا کمتر از اینجاست حتی با همین دلار چاق)

٢٨١- امروز تو بیمارستان فرمانیه پرستارها به شوخی می گفتند که چرا بین دو برادر تبعیض قائل شدین و مثلاً بعدها که این کوچولو بزرگ شد نگه که چرا منو تو امریکا به دنیا نیاوردین؟؟ جوابم کوتاه بود:"همه ما باید کاری کنیم وقتی این دو تا بزرگ شدند، بن سان اعتراض کنه که چرا منو تو ایران به دنیا نیاوردین!"

٢٨٢- این شدنیه که حس خودباوری اون قدر در ما شکوفا بشه تا هر کدوممون در هر جایگاهی که هستیم بهترین خودمون باشیم و هر کدوم اول از خودمون شروع کنیم و جامعه و شهر و کشور خودمون رو طوری بسازیم که داشتن یا نداشتن شناسنامه خارجی موضوع پیش پا اُفتاده ای بشه.

فرزند سوم بنیامین بهادری دختر است یا پسر ؟!

دختر بنیامین بهادری

خوشحالی دختر بنیامین بهادری از تولد برادرش

بنیامین بهادری درباره اسم فرزند سومش با انتشار عکس بالا نوشت :

امروز خوشحال ترین فرد خانواده ی ما بارانا بود که به دو تا داداشش (که یکی شون هنوز اسم نداره) عمیقاً نگاه می کرد و لبخند رضایتش رو هیشکی مثل من نمی شناسه.

٢٨٤- دست شایلی رو می بوسم که بهم اعتماد کرد همین. و دستبوس مادر مهربونش -دکتر شمیلا کاظمی- هستم که در هر دو اتاق زایمان (امریکا و ایران) نقش اساسی داشت. و از خانواده ی عزیزش سپاسگزارم که وقت گذاشتند و به سختی افتادن و از راه دور پیش ما اومدن تا شایلی این روزها احساس تنهایی نکنه.

٢٨٥- واسه این پسر بامزه هنوز اسمی انتخاب نکردیم و قرار شد چند روز نگاهش کنیم و بعداً اسمش رو صدا بزنیم. فعلاً مامانش بنیامین کوچولو صداش می کنه .

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری در کنار همسر و فرزندانش

بنیامین بهادری در سال 1389 با نسیم حشمتی ازدواج کرد و سپس در 9 اردیبهشت سال 1390 صاحب دختری به نام بارانا شد و بعد از درگذشت نسیم حشمتی در سال 92 ، با شایلی محمودی در سال 94 ازدواج کرد.

همسر بنیامین بهادری

همسر بنیامین بهادری و دخترش بارانا

بن سان بهادری پسر بنیامین بهادری خواننده مشهور کشورمان در 27 مهر 1396 در آمریکا متولد شد.

پسر بنیامین بهادری

بن سان پسر بنیامین بهادری

دختر بنیامین بهادری

بارانا دختر بنیامین بهادری

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :