کد خبر : 7466

بهاره رهنما با انتشار این ویدئو از لر زبان ها دلجویی کرد

بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی تاکنون دو بار ازدواج کرده که ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسم خوانی نویسنده معروف پس از چند سال زندگی مشترک به جدایی ختم شد. بهاره رهنما یک فرزند دختر از همسر اولش دارد. بهاره رهنما برای بار دوم با امیرخسرو عباسی مالک برند معروف آرایشی بهداشتی ازدواج کرد.


خبرداغ:بچه دار شدن عجیب یک مادر و پسر با رابطه نامشروع!+جزئیات


بهاره رهنما  در برنامه اینترنتی شام ایرانی که این قسمت از آن بهاره رهنما،  فلور نظری  ،  شهرزاد کمال زاده  ،  مریم امیرجلالی  حضور دارند. این قمست از شام ایرانی حواشی خاص خود را به همراه داشت.​

 

فیلم لری صحبت کردن بهاره رهنما برای دلجویی از لر زبان ها و لک زبان ها

 

 

در قسمت قبلی این برنامه شوخی مریم امیرجلالی با فلور نظری درباره گیاه خواری واکنش های زیادی را به همراه داشت. پس از این حاشیه ها بهاره رهنما در پیامی ویدیویی اینطور گفت:در لحظه و در هر دورهمی عادی ممکن بحثی به وجود بیاید ولی واقعا این برنامه ها برای حال دل شما و خنداندن شماها ساخته می شود کاشکی نکته های خوب رو برداشت کنیم . درباره خانم امیرجلالی واقعا منظوری نداشتند ،من دخترم  گیاه خوار  هستند و اصلا خانم نظری هم  گیاه خوار  نبودند.ماجرا فقط یک شوخی بود. لطفا حرمت آدم ها را نگه دادریم و ایشون  هنرمند  قدیمی و با سابقه هستند.

 

یک حاشیه جدید

اما در قسمت جدید این برنامه  اینترنتی  پای بهاره رهنما به حاشیه باز شد.در جدیدترین قسمت این برنامه بهاره رهنما در بخشی از صحبت‌هایش اینطور گفت :»ماشاءالله دخترهای امروزی سرو وضعشون نیکول کیدمنه ،طرز فکرشون  لر  »

این جمله بهاره رهنما واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و برای مخالفت با حرف این  بازیگر  سرشناس حتی در فضای مجازی هشتگ راه انداختند. اما بهاه رهنما نیز به این موضوع واکنش نشان داد و با  انتشار  پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اینطور نوشت:


بیشتربخوانید:عاملان ترور شهید محسن فخری زاده دستگیر شدند!+فیلم و جزئیات


 

Screenshot_2020-12-05 Bahareh Rahnama ( b rahnama) • Instagram photos and videos

 

این هم از فیلم “ دختر لر” که من بخاطر قدیمی بودنش اشاره کردم بهش و هیچ ربطی به قومیت نداره! خیلی ها میکن چرا توضیح میدی اما من توضیح میدم چون مردم برام عزیزن و خودم هم به نوعی لر محسوب میشم با احترام به همه مردم خوب کشورم خصوصا هم قومی های لر که با لهجه زیباشون در  شام ایرانی  صحبت کردم این پست رو گذاشتم که این سو تفاهم برطرف شه که اصلا موضوع مقایسه یک فیلم خیلی قدیمی و فیلم های به روز با بازی  بازیگران  جدید بود، خداوند همیشه ناظر و شاهد ارادت من به اقوام خوب و نجیب ایرانی است و کسانی که با تهدید و فحاشی خودشون رو لر معرفی میکنن بی شک فاقد اصالت و فقط در صدد تفرقه ‌پراکنی و حاشیه سازی هستند که البته این موارد تهدید از طریق وکیل محترم بنده در حال پیگیری است!پی نوشت: از  طوفان  ها و توطئه های سخت تر از این گذشتم چون توکلم به خداوند است و اتکایم به مولایم علی.

قسمت اخیر شام ایرانی که در شبکه خانگی پخش می شود با یک اظهار نظر بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون حاشیه ساز شده است. 

در این قسمت که به میزبانی بهاره رهنما پخش شد، این بازیگر در بخشی از صحبت هایش درباره دختران ایرانی می‌گوید:" دختران ایرانی سر و وضعشان مثل نیکول کیدمن است و طرز فکرشان لر." این حرف بهاره رهنما واکنش منتقدان را به همراه داشت.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍