یک‌شنبه 09 مهر 1402 - 01 Oct 2023
طلا | طلای گم شده | روش های پیدا کردن طلا
کد خبر: 11932

طلا و اشیا گم شده را با این روش های ساده پیدا کنید !

برای شما هم پیش آمده که اشیا بسیار کوچک خود را گم کنید و از پیدا کردن آنها ناامید شوید.

برای شما هم پیش آمده است که طلاهای خود را مانند حلقه،گوشواره طلا  یا انگشتر طلا در خانه گم کنید؟و به هر شکل ممکن نتوانید طلاهای گم شدتان را پیدا کنید؟بیشتر مواقع وقتی چیزی را گم می کنید مخصوصا اگر اون شی کوچک باشد به هیچ عنوان نمی توان آن را پیدا کرد ما در این مطلب ستاره پارسی چند روش برای پیدا کردن اشیا گم شدتان پیشنهاد می دهیم.

در این بخش از ستاره پارسی کمک می کنیم تا به جای صرف انرژی و وقت زیاد به راحت ترین شکل ممکن طلاها و اشیای ریزی که در خانه خود گمان کرده اید را پیدا کنید این ترفند بسیار جالب است پس با ما همراه باشید تا با یک ترفند دیگر از مطالب خواندنی این بخش به اطلاعات خود بیافزاید.

پیدا کردن طلا های گمشده با استفاده از جاروبرقی

پیدا کردن طلا در خانه

شاید در نگاه اول با خودتان فکر کنید که چطور می توان با استفاده از این جاروبرقی اشیاء گمشده را پیدا کرد در صورتی که همین جاروبرقی همه چیز را با خود به داخل کیسه پر از گرد و خاک و زباله اش می کشد.

اما باید بدانید توضیحاتی که قرار است در این مطلب کاربردی ارائه دهیم چگونگی پیدا کردن طلاهای گمشده را با استفاده از جاروبرقی و بدون اینکه داخل کیسه آن برود برای شما آموزش می دهد.

مرحله اول

اولین مرحله باریک ترین سر لوله از داخل بدنه جاروبرقی را انتخاب کرده و این اطمینان را حاصل کنید که در جای خود ثابت است و مکش دارد.

مرحله دوم

با استفاده از یک جوراب زنانه فرقی نمی کند که چه رنگی باشد تیره یا روشن! اما توجه داشته باشید که یک جوراب نایلونی انتخاب کرده باشید. بعد از این کار جوراب را روی دهانه ورودی سر لوله بکشید تا امکان ورود هر چیزی به داخل لوله وجود نداشته باشد.

مرحله سوم

برای اینکه خیالتان راحت باشد که جوراب هنگام جاروکشی از دور لوله جدا نمی شود پیشنهاد می کنیم با استفاده از یک کش لاستیکی جوراب را دور لوله فیکس کنید به طوری که هم جوراب ثابت بماند و هم جاروبرقی مکش داشته باشد.

پیدا شدن طلای گمشده

مرحله چهارم

پیدا کردن طلا در خانه

در این مرحله از پیدا کردن اشیاء گمشده اقدام به روشن کردن جاروبرقی کرده و همه جاهایی که تصور می کنید طلای گمشده آن جا افتاده است بکشید زمانی که طلا پیدا شد مشاهده می کنید که در همان ورودی لوله روی جوراب قرار گرفته است و دیگر احتیاج به این نیست که از داخل کیسه حاوی آشغال ها آن را جستجو کنید و حتی دیگر نیاز نیست که با دست تان زیر مبل و رومیزی و حتی درز های غیر قابل دسترس را بگردید.

نکته:قبل از هر چیزی از سالم بودن جوراب اطمینان حاصل کنید چراکه اگر جوراب سوراخی داشته باشد ممکن است در حین جستجو جابجا شده و جواهر گمشده ای که پیدا می شود از همان سوراخ به صورت داخل جاروبرقی کشیده شود بنابراین این نکته را همیشه رعایت کنید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3e6oa4