دوشنبه 10 مهر 1402 - 02 Oct 2023
سمانه پاکدل | سمانه پاکدل بازیگر | سمانه پاکدل عکس
کد خبر: 12120

سمانه پاکدل در کنار درخت زیبای کریسمس | سمانه پاکدل با تم قرمز و درخت کریسمسی + عکس

سمانه پاکدل با این عکس در فضای مجازی توجه ها را به خود جلب کرده است.

سمانه پاکدل بازیگر زن سینما و تلویزیون است. به تازگی عکسی از سمانه پاکدل در فضای مجازی دست به دست می شود.در این تصویر سمانه پاکدل با درخت کریسمسی زیبا قابی را به ثبت رسانده است. اینجور که پیداس این تصویر مربوط به سال های قبل می باشد و اخیرا به مناسبت کریسمس سوژه جدید کاربران مجازی شده است.در ادامه تصویر سمانه پاکدل را در ستاره پارسی ببینید.

سمانه پاکدل

فروردین ماه سال 96 بود سمانه پاکدل به عنوان مهمان روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت و از علاقه اش به ازدواج در این برنامه صحبت کرد و شوخی های زیادی پیرامون ازدواج نکردن او در این برنامه شکل گرفت.

سمانه پاکدل

24 مردادماه سال 97 بود که سمانه پاکدل خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

هادی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر سمانه پاکدل است و این زوج هنرمند بدون سر و صدا و بدون حاشیه زندگی مشترکشان را آغاز کردند و تصاویری از مراسم ازدواج آنها منتشر شد.

هادی کاظمی بازیگر سریال های مهران مدیری است که اغلب مردم او را با نقش نظام دو برره در شب های برره می شناسند.

سمانه پاکدل از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود و برای انتخاب رشته در دوران دبیرستان به سراغ هنر رفت اما مخالفت خانواده اش مانع از ثبت نام در رشته هنر دبیرستان سوره شد و شرط بازیگر شدن او از طرف پدر و مادرش این بود که ابتدا باید در رشته دیگری تحصیل کند و بعد از آن بازیگر شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3wgo62