دوشنبه 10 مهر 1402 - 02 Oct 2023
کد خبر: 486

سوپرایز عاشقانه و عجیب لیونل مسی برای همسرش در روز ولنتاین

عکس منتشر شده توسط آنتونلا همسر لیونل مسی به مناسبت سوپرایز عاشقانه در روز جهانی عشق از طرف همسرش لیونل مسی .

به گزارش ستاره پارسی؛ به گزارش ستاره پارسی؛ این نام از رسم نامگذاری اسپانیایی تبعیت می‌کند: نام خانوادگی اول یا پدری مسی  و نام خانوادگی دوم یا مادری کوچیتینی است. لیونل آندرس «لئو» مسی کوچیتینی (به اسپانیایی: Lionel Andrés "Leo" Messi Cuccittini) بازیکن فوتبال اهل کشور آرژانتین و لیونل مسی عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که لیونل مسی در پست‌های مهاجم و بال بازی می‌کند.

لیونل مسی

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، تلاش کرد که در روز جهانی عشق همسرش را که سال های طولانی در کنار یکدیگر بودند با روشی رمانتیک و جذاب با یک سوپرایز عاشقانه در روز عشق روبرو کند.

 

 

آنتونلا روکوزو که در سال ۲۰۱۷ با لیونل مسی ازدواج کرد از قدیمی ترین دوستان این بازیکن به شمار می رفت و گفته می شود که این دو نفر از کودکی علاقه خاصی به یکدیگر داشتند و در نهایت تصمیم گرفتند که با یکدیگر ازدواج کنند.

 

سوپرایز عاشقانه لیونل مسی برای همسرش

سوپرایز عاشقانه لیونل مسی برای همسرش آنتونلا

مسی بارها در مصاحبه های مختلف اعلام کرده که آنتونلا را از ۵ سالگی او می شناخته و به او علاقمند بوده است.

این موضوعات نشان می دهد که این دو نفر ولنتاین های زیادی را در کنار یکدیگر گذرانده اند با این حال فوق ستاره تیم ملی آرژانتین همچنان تلاش می کند که هر سال همسر خود را سوپرایز کرده و علاقه خود را به او نشان دهد.

 

سوپرایز عاشقانه لیونل مسی برای همسرش

سوپرایز عاشقانه امسال لیونل مسی

این بازیکن امسال برای یک سوپرایز عاشقانه اتاقی را برای همسرش آماده کرد که از بادکنک های سفید و قرمز پر شده و همچنین شکلات ها و عروسک و گل های زیادی نیز در آن وجود داشت.

او همچنین پیامی با گلبرگ های قرمز برای او نوشته بود که به معنای دوستت دارم، بود. آنتونلا عکسی از این اتاق را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

سوپرایز عاشقانه لیونل مسی برای همسرش

سوپرایز عاشقانه آنتونلا در روز عشق

لیونل مسی

لیونل آندرس «لئو» مسی کوچیتینی به زبان اسپانیایی: Lionel Andrés “Leo” Messi Cuccittini  که بازیکن فوتبال کشور آرژانتین و عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است  . که در پست‌های مهاجم و بال بازی می‌کند. وی تنها بازیکن در تاریخ فوتبال است که تاکنون شش بار برنده جایزه بهترین بازیکن سال جهان و توپ طلای فیفا شده‌است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/o3njx2